Śmierć tej dziewczynki doprowadziła do zamieszek w całym kraju. Mieszkańcy wściekli na władze bezradne wobec gangów pedofili [WIDEO]

Zainab Anasri

Co najmniej 2 osoby zginęły,a kilkadziesiąt zostało rannych w zamieszkach w Pakistanie, po tym jak znaleziono kolejne zwłoki zamordowanej i zgwałconej dziewczynki. Policja ujęła prawdopodobnego sprawcę.

Zamieszki wybuchły po tym jak w Kasur, w pakistańskim Pendżabie, znaleziono porzucone zwłoki 8 letnie Zainab Anasri. Fala protestów przeciwko nieskutecznej władzy ogarnęła cały kraj ,a w samym mieście mieszkańcy zaatakowali posterunki policji.

Zainab jest ósmą w ciągu roku ofiarą zwyrodnialców grasujących po mieście. Została porwana w drodze do szkoły. Domniemany sprawca, którego ujęła policja zgwałcił i zamordował ją, a zwłoki porzucił na wysypisku śmieci.

Według władz udało się zatrzymać co najmniej jednego sprawcę zabójstwa i gwałtu na młodziutkiej Zainab. Policja i wojsko prowadzą poszukiwania kolejnych ewentualnych zwyrodnialców.

Zobacz też: Czarnoskórzy zdewastowali sklep H&M! Nie spodobała im się reklama [VIDEO]

Pakistańczycy są wściekli na działania organów ścigania i rząd prowincji Pendżab. Jej mieszkańcy od lat są terroryzowani przez gangi uprowadzające i wykorzystujące seksualnie dzieci.

W 2015 roku w Kasur wybuchł wielki skandal po tym jak ujawniono, iż przez lata gang 25 mężczyzn porywał i gwałcił dzieci. Ich ofiarą padło 280 dzieci.

Sprawcy nagrywali swe ohydne czyny, a potem szantażowali rodziców. Grozili, iż jeśli doniosą na policję to nagrania z pedofilskich gwałtów trafią do sieci.

Do ujawnienia całej ohydnej afery doszło dopiero wtedy, kiedy grupa zdesperowanych rodziców zaatakowała siedzibę miejscowej policji.

Zobacz też: Śledztwo dziennikarzy ujawniło szokujące informacje. Władze chciały za wszelką cenę utrzymać to w tajemnicy