W odmętach lewackiego szaleństwa. No i się zaczęło. Debile od politycznej poprawności odkryli serial „Przyjaciele” [VIDEO]

Serial
Serial "Przyjaciele"

Netfliks udostępnił na swej platformie amerykański serial sprzed dwudziestu lat „Przyjaciele”. Stróże politycznej poprawności domagają się usunięcia produkcji, która ich zdaniem jest zmiennopłciowofobiczna (transfobiczna), homofobiczna i seksistowska.

Amerykański serial „Przyjaciele” pokazywany był przez telewizje niemal całego świata przez blisko 10 lat aż do 2004 roku.

Produkcja, w której występowali Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Teraz na swej platformie internetowej postanowił udostępnić go Netfliks.

Na firmę posypały się gromy, gdyż nowi, postępująco postępowi widzowie brytyjscy uznali, iż produkcja jest uosobieniem wszystkich najgorszych „reliktów starych czasów” – transfobii, homofobii, seksizmu i takich tam.

Brytyjski „Independent” donosi, iż krytycy i część widzów, uznali go za „niedopuszczalny”. Obiekcje wzbudziło mnóstwo wątków.

Zobacz też: Czarnoskórzy zdewastowali sklep H&M! Nie spodobała im się reklama [VIDEO]

Za skandaliczne uznano to, iż jeden z bohaterów – Chandler, boi się iż jest postrzegany jako homoseksualista i czyni sobie złośliwe żarty ze swego ojca, który lubił przebierać się za kobitkę.

Seksistowskie jest to, że Rachel wynajmuje niańkę do opieki nad swoją córką, a ojcu dziecka nie podoba się to, że niańka jest mężczyzną.

Inna bohaterka – Monika, grana przez Courtney Cox ciągle wspomina, że była gruba. To oczywiście uwłacza teraz godności opasłych.

Postępująco postępowi debile uznają, że taka Rachel to powinna być zwolniona za seksualne podejście do spraw zatrudnienia. Przyjęła bowiem do pracy asystenta, który do niczego się nie nadawał, ale chciała sobie z nim flirtować, a nawet coś więcej.

Serial krytykowany jest również za brak etnicznej różnorodności. We wszystkich odcinkach występują tylko dwie osoby, które nie są białe.

Platforma Netfliks na razie nie odniosła się do stawianych jej zarzutów. Wielu krytyków uznaje, że emisja takiego serialu w 2018 roku jest niedopuszczalna.

Zobacz też: Berkowicz ostro zmasakrował dyrektora Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych [VIDEO]

12 KOMENTARZE

  1. Ten serial był propagandą marksizmu kulturowego w najczystszej postaci . To jest najzabawniejsze . Niech go zniszczą . Świat na tym zyska

  2. Rasistowski bo nie ma w nim innych ras, białosuprematystyczny bo biali nie są w nim przedstawiani jako biali supremacjoniści, islamofobiczny bo nie ma w nim muzułmanów! Postęp zaiste przyśpiesza do prędkości rakietowej jeśli tak traktuje lewicowe produkcję. Miejmy nadzieję że się od tej prędkości wy…wali!

  3. No, nie cieszył bym się tam. Właśnie Stalin wymordował swoich i nie zabiło go to a wzmocniło. System jakiego świat nie widział przetrwał jeszcze 50 lat.

  4. Związek Sowiecki przetrwał dzieki pomocnym dłoniom , głównie amerykańskim. Zawsze zadziwia mnie ,że sowieccy szpiedzy przez 70 lat swobodnie wykradali prawie wszystkie amerykańskie tajemnice wojskowe , a nie wpadli na pomysł ,żeby opanować Wall Street ,albo chociaz kilka najwiekszych banków . Wtedy mogliby nawet przekazywać sobie produkcję amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego . Nie musieliby bawić się wykradanie planów i mozolne próby wytworzenia swoich duplikatów

  5. Lubię Koreę Północnom bo tam jest ordnung . A amrykanckie seriale to ma być szkoła dla terrorystów. Znaczy się obejrzysz ocipie..jesz i bompki nie podłożysz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here