Za nimi nie da się nadążyć. Opozycja demonstruje pod Sejmem. Tym razem przeciwko… opozycji

Protest opozycji pod Sejmem. Przeciwko opozycji.
Protest opozycji pod Sejmem. Przeciwko opozycji.

Kolejny dzień protestów opozycji pod Sejmem. Tym razem demonstruje przeciwko samej sobie.

Mróz nie zniechęcił aktywistów KOD-u, Czarnego Ruchu Kobiet, czy jak to się tam nazywa, Obywateli dla Rzeczpospolitej i takich tam, którzy znów zebrali się pod Sejmem, by powrzeszczeć, potupać i pomachać flagami.

Tym razem demonstranci protestują przeciwko opozycji, która ich zdaniem zdradziła kobiety.

Poszło o kuriozalne głosowania Sejmowe dotyczące projektów ustaw o aborcji.

Zobacz też: Ostre starcie Krystyny Pawłowicz z Jarosławem Gowinem na Twitterze. „Nie reaguję na seksistowskie zaczepki”

Projekt ustawy pozwalający zabijać nienarodzone dzieci, bo tak ma być wygodniej, został w pierwszym czytaniu odrzucony głosami opozycji, która go popierała.

W świetle tego, iż opozycja utrąca projekt, który sama zgłasza, to wydaje się nawet logiczne, iż protestuje przeciwko samej sobie.

Cała sprawa doprowadziła już praktycznie do rozpadu Nowoczesnej.

Z PO wyrzucono zaś trójkę posłów, którzy ośmielili się głosować za przyjęciem projektu,  który zakazuje zabijania nienarodzonych dziec, u których podejrzewane są choroby lub wady.

Zobacz też: Opozycja w totalnej rozsypce. Wojna domowa w Nowoczesnej. „Rysiu jak chcesz odejść z Joannami, odejdź”

5 KOMENTARZE

 1. Świat polityki to świat nieudaczników i oferm. Wystarczy jeden bardziej zdecydowany i całe towarzystwo się rozbiega jak przestraszone kury żeby później szybciutko wrócić pod opiekuńcze skrzydła samca alfa. Taka Makrela Engels trzęsie całą Europą bo kto ma jej się postawić? Schulz bez matury? Pedał Verhofstad? Pijany Juncker? Czy może lisek Tusek o rozbieganych oczkach i mentalności psychopaty o którym własna żona mówi że w ogóle nie jest samcem?

 2. Nie przesadzacie trochę? Bo chyba czasem zaczynacie bawić się jak wyborcza i ich „faszystowski marsz niepodległości”.
  1. (przynajmniej w teorii) to nie opozycja manifestuje tylko różnorakie ruchy oddolne, a to że pojawiają się tam „liderzy” opozycji nie oznacza od razu, że wszyscy ci demonstrujący ludzie są z opozycji. sam znam osobę, która brała udział w czarnym marszu ale jednocześnie nie uczestniczy w żadnych KODowskich manifestacjach i jest temu przeciwna.
  2. ja sam jestem przeciwny aborcji ale jeszcze bardziej jestem przeciwny temu, żeby jakiś facet w sejmie decydował za kobietę co ona ma robić. chyba na tym polega wolność jednostki?
  3. a teraz poproszę o hejt.
  kto pierwszy?

 3. bzdury legalizacja aborcji zawsze zmniejsza ilosc podziemia aborcyjnego i samych wykonywanych zabiegow. wystarczy zwiekszyc edukacje swksualna i dac dostep do tabletki dzien po.

  • Tabletka dzień po jest niczym innym jak aborcją farmakologiczną.
   Przypominam znaczenie słowa conceptio = zapłodnienie.
   Prawdziwe działanie antykoncepcyjne to działanie zapobiegające zapłodnieniu.
   Dzień po, lewacki nieuku, jest już dawno po zapłodnieniu!

 4. buahahah wolnosc24 wolnosc w nazwie ale nie dla kobiet i mezczyzn ktorzy chca decydowac o swoim zyciu prokreacyjnym. hipokryzja level hard

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here