Makabra w Opolu. Ciało kobiety znalezione w kanale w samym centrum miasta

Koszmar w Opolu. Martwa kobieta została znaleziona w kanale w centrum miasta. Zwłoki wyłowiono z kanału Młynówka w Opolu. Policja ustaliła już jej tożsamość. Teraz śledczy będą próbowali ustalić, w jakich okolicznościach zginęła kobieta.

– „Była na liście osób zaginionych. Nie wiemy jeszcze, jak zginęła” – mówi Wirtualnej Polsce asp. Karol Brandys z opolskiej policji.

Przeczytaj też: Revol miała halucynacje, teraz może stracić stopę. „Myślałam, ze ktoś dał mi herbatę. W podziękowaniu chciałam oddać buta”

Służby zawiadomili ok. godz. 13 przechodnie. – Na miejsce wezwano strażaków, którzy wydobyli ciało kobiety na brzeg – relacjonuje policjant.

Udało się już ustalić tożsamość zmarłej. – To poszukiwana przez nas 51-letnia mieszkanka Opola – wyjaśnia asp. Brandys.

Alina S. wyszła z domu w południe 3 stycznia i od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną. Poszukiwali jej bliscy oraz policja.

Dwa dni po zaginięciu policja przeszukiwała Odrę i kanał w Opolu, ale akcję przerwano.

Teraz śledczy będą próbowali ustalić, w jakich okolicznościach zginęła kobieta. Opolska prokuratura wszczęła śledztw ws. śmierci 51-latki. Jej ciało skierowano do badań sekcyjnych.

Przeczytaj też: Najnowszy SONDAŻ: Polacy ciągle najchętniej popierają socjalistów. Kukiz’15 i Wolność ze stabilnym poparciem

Nczas/ Policja.pl/ wp.pl/ Radio Opole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here