Kolonizują Włochy i przejmują czarne interesy. Włoską mafię wypierają brutalni i bezwzględni, dokonujący rytualnych mordów Nigeryjczycy

Imigranci_Włochy_mafia_Nigeria
Źródło:InfoWars

Włoski kryminolog i psychiatra Alessandro Meluzzi twierdzi, że nigeryjska mafia podbija Włochy. Według niego wskazują na to okrutne metody postępowania z ofiarami przestępstw – takie same, jakie obserwuje się w Nigerii i wszędzie tam, gdzie działają przestępcy z tego kraju.

O działaniach nigeryjskich grup przestępczych stało się we Włoszech głośno po okrutnym mordzie na 18-letniej Pameli i odnalezieniu jej okaleczonych zwłok. Zwyrodnialcem okazał się nielegalny imigrant z Nigerii.

Według profesora Alessandro Meluzzi sposób dokonania zbrodni wskazuje na to, iż za morderstwo odpowiada nigeryjska mafia.

To z czym mamy do czynienia w przypadku zabójstwa Pameli przypomina wszystko to co można obserwować w Nigerii i wszędzie tam, gdzie działa nigeryjska mafia – powiedział kryminolog w rozmowie z dziennikiem Italia Oggi.

To dla nich rutyna, że tnie się ofiarę na kawałki, a niektórych przypadkach nawet zjada.

Zobacz też: „Strzelajcie im w waginy! Bez niej kobieta jest bezużyteczna”. Szokujący rozkaz Prezydenta!

Zwłoki nastolatki miały wycięte kawałki karku i narządy płciowe. Ciało pozbawione kości dla zatarcia śladów DNA sprawców skąpane było w wybielaczu. Brakowało również serca.

Dzieci-żołnierze w Sierra Leone zjadają ludzkie serca, bo wierzą, iż doda im to odwagi – tłumaczy Meluzzi.

Rytualny kanibalizm w nigeryjskiej mafii nie jest wyjątkiem, ale regułą. Dla nich to normalne, ale nikt o tym nie mówi z obawy, że zostanie oskarżony o rasizm. Musimy się do tego przyzwyczaić – mówi. – To co widzimy to tylko czubek góry lodowej, która rośnie.

Kryminolog twierdzi również, że Nigeryjczycy, którzy tworzą według niego najokrutniejsze organizacje przestępcze na świecie przejmują interesy włoskiej mafii.

Ich sekty kolonizują Włochy i przejmują interesy tradycyjnych włoskich rodzin mafijnych – mówi profesor

Zobacz też: Rosyjskie siły specjalne zabijają terrorystów z ISIS. Mocne nagranie z operacji w Inguszetii trafiło do sieci [VIDEO]

4 KOMENTARZE

  1. W najlepszym razie skończy się we Włoszech jak w Syrii – wojną wszystkich ze wszystkimi ale i upadkiem państwa, ale najprawdopodobniej skończą na talerzach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here