Umawiał się z dziewczynką, a spotkał ojca. Pedofila randka w ciemno [FOTO]

Germán Acosta, zboczeniec. Źródło: Facebook
Reklama / Advertisement

Przed sądem w Buenos Aires trwa proces ojca, który umówił się z pedofilem uwodzącym jego córkę i stłukł go na kwaśne jabłko. Dzielny tata opublikował zdjęcia ze spotkania i dane zboczeńca.

Argentyńczyk Walter Rodríguez podszył się pod własną 11-letnią córkę, gdy ta przyznała się do prowadzenia z kimś dziwnej korespondencji przez telefon.

Ojciec przejął aparat i kontynuował rozmowę. Po drugiej stronie był niejaki 29-letni Germán Acosta, a korespondencja zeszła szybko na tematy erotyczne, choć zboczeniec sądził, że ma do czynienia z 11-latką.

Czy jesteś dziewicą – zapytał Acosta
Tak – odpowiedział  ojciec
To dobrze – odpisał zboczeniec i przesłał zdjęcie swego penisa.

Ojciec nie stracił zimnej krwi, kontynuował rozmowę i umówił się z pedofilem.

Zobacz też: W odmętach lewego szaleństwa. Różowe „pussyhats” dyskryminują kobiety zmiennopłciowe i murzynki

Do randki doszło 10 lutego na jednej z ulic Buenos Aires. Rozpoczęła się ona od kilka szybkich na twarz, aż pedofil padł na chodnik.

Wtedy ojciec zaczął mu robić zdjęcia. Po powrocie do domu opublikował je na Facebooku wraz z opisem. Podał też dane zboczeńca łącznie z jego numerem telefonu.

Teraz dzielny tata staje przed sądem oskarżony o napaść i pobicie. Oddzielną sprawę ma zboczeniec.

Wiadomo sąd, sądem i rozprawa musi być, ale Walter Rodríguez – ojciec, w całej tej sprawie popełnił jednak błąd.

Publikując zdjęcia przy okazji ujawnił jednak tożsamość córki. Tak więc, dla ochrony dziecka, lepiej takie historie i pouczające fotografie, publikować z jakiegoś fałszywego, specjalnie założonego w tym celu konta.

Zobacz też: Wnuczek przed czterdziestką sprytnie okradał 90-letnią babcię. Prawda wyszła na jaw, kiedy staruszka poprosiła sąsiadkę o pomoc

Zboczeniec_córka_ojciec_pedofil_dzielny
Źródło: Facebook

Zobacz też: Amnestia dla homarów! Szwajcarzy mówią teraz: czujemy twój ból skorupiaku. Specjalna ustawa wchodzi w życie 1 marca

Reklama / Advertisement