128 koniec świata. Teraz to już pewne. Wykończy nas Planeta X, a Korea Północna na koniec istnienia zostanie światową potęgą

koniec świata nibiru
Reklama / Advertisement

Już a miesiąc zacznie się kolejny koniec świata. Francuski numerolog obliczył, że  jak już się zacznie, to od maja będziemy cierpieć, a gdzieś jesienią zginiemy.

Sprawcą apokalipsy ma być po raz kolejny planeta X, znana też jako Nibiru, tajemniczy obiekt, który miał juz kilka razy uderzyć w Ziemię, ale jakoś nie uderzył.

Według David Meade, francuskiego numerologa studiującego Biblię, tym razem to już pewne. Problemy mają zacząć się już wiosną. Oznaką zbliżającego się końca jest m.in majowa 70-ta rocznica powstania Izraela.

Zobacz też: Szok! Ona tego dokonała! Zaśpiewała hymn gorzej niż Edyta Górniak [VIDEO

Ponadto wiosną Korea Północna stanie się światowym mocarstwem nuklearnym. To kolejny znak. Zanim nastąpi ostateczna apokalipsa czeka nas okres udręki i cierpień.

W rozmowie z pastorem Paulem Begleyem, którą cytuje brytyjski expess.co.uk Maede mówi: Im więcej badam, tym bardziej spodziewam się, że tragedie rozpoczną się już wiosną.

W proroctwa numerologa nie wierzą jednak naukowcy z NASA i oficjalnie dementują istnienie planety Nibiru. Nie ma takiej planety, nigdy nie było i prawdopodobnie nigdy nie będzie – mówi astronom David Morrison.

Zobacz też: Sceny jak z filmu sensacyjnego! Policjanci zastrzelili podejrzanego. Rozpędzonym samochodem pędził prosto na nich [VIDEO]

Reklama / Advertisement