Przez moment nie będą ubogacać Francji. Policja aresztowała trzech kanibali z podparyskiego miasteczka

Francja_kanibale_imigranci_napad
Clichy-sous-Bois, Francja. Źródło: Twitter
Reklama / Advertisement

Policja aresztowała trzech imigrantów, którzy napadli w podparyskim miasteczku mężczyznę, pogryźli go i zjedli kawałki z jego twarzy. Ofiara przeżyła i raniła jednego z napastników.

Dziennik Le Parisien informuje o aresztowaniu trzech imigrantach z Zielonego Przylądka. Afrykańczycy napadli na jednej z ulic na mężczyznę w podparyskim Clichy-sous-Bois, zamieszkałym głównie przez imigrantów.

Przybysze zaczęli gryźć przechodnia. Odgryźli mu ucho i kawałek dolnej wargi i zjedli je. Mężczyzna w czasie napaści stawiał jednak opór i ranił jednego z kanibali. Na szczęście szybko pojawiła sie policja i zatrzymała napastników. Mężczyzna i jeden z nich trafili do szpitala.

Zobacz też: Sytuacja jest dramatyczna. Zbombardowano pięć szpitali. Ponad 230 ofiar, w tym masa dzieci [VIDEO]

Clichy-sous-Bois należy do jednej z podparyskich non – go zone – stref, gdzie w praktyce przestało działać francuskie państwo. Jest miejscem wylęgania się islamskiego ekstremizmu i ciągłych zamieszek.

To jedna z wielu takich stref w paryskich przedmieściach. W takich miejscach przestaje działać nawet poczta, bo dostarczające listy i paczki firmy nie chcą ich obsługiwać.

Szacuje się, że w całej Francji w takich miejscach dochodzi do 800 dziennie różnego rodzaju ataków. W ubiegłym tygodniu w Paryżu zatrzymano pokrytego krwią imigranta, który ranił nożem 6 przypadkowych osób.

Zobacz też: Żydzi z USA atakują Polskę! Ruszyła oszczercza kampania. „3,5 miliona Żydów zostało zamordowanych w Polsce” [VIDEO]

Reklama / Advertisement