Senator Bonkowski został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Wszystko przez wpis o Żydach [VIDEO]

Waldemar Bonkowski/ PAP: Marcin Obara
Waldemar Bonkowski/ PAP: Marcin Obara

Senator Waldemar Bonkowski decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS – poinformowała w czwartek rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

„Senator Waldemar Bonkowski decyzją Prezesa @pisorgpl Jarosława Kaczyńskiego został zawieszony w prawach członka @pisorgpl oraz Klubu Parlamentarnego” – napisała na Twitterze Mazurek.

Czytaj też: Niemiecki emeryt miał dość. Rzucił się z nożem na trzech Arabów. „Byłem wściekły na politykę azylową”

W czwartek senator Waldemar Bonkowski udostępnił na swoim profilu na Facebooku wideo zmontowane – jak poinformowały media – z nazistowskich materiałów propagandowych.

Na nagraniu widać bicie Żydów w warszawskim getcie. „Jak Żyd Żyda gonił na śmierć” – taki komentarz umieszczono pod filmem, udostępnionym przez senatora.

Internauci przypominają senatorowi, że sprawuje poważny urząd i jest reprezentantem narodu, w związku z czym nie wypada, aby publikował na Facebooku tego typu treści.

Dodają, że zamieszczony materiał ma antysemicki charakter i przewidują, że w obecnym klimacie politycznym może poważnie zaognić spór z Izraelem.

Przeczytaj też: Zdeterminowany Lewandowski wyznaczył sobie nowy cel. Odsłaniamy kulisy jego ostatnich decyzji. „Do czego potrzebny mu jest Zahivi?”

Nczas/ PAP/ Twitter

Reklama / Advertisement

17 KOMENTARZE

  1. A senator Kogut na wolności – tak się ta zawszona jaczejka wspiera. Za taką sprawiedliwość PiSowską to ja dziękuję. Dobra zmiana w sądach? Ta już to widzę…

  2. Żydzi odprowadzali żydów do komór gazowych, a później palili ich zwłoki w piecach! Szuc-policjanci(żydowska policja w getcie) wydawali innych żydów w ręce niemców.

  3. To żaden propagandowy film,to urywek filmu dokumentalnego o judenracie w getcie już nie pamiętam tytułu ale został zrobiony przez żydów.

    • Jeszcze raz mnie wyzwiesz gnido bez honoru, to zajmą się Tobą odpowiednie służby i tak ci spiorą ten zawszony ryj, że już się nie podniesiesz TY gnijący ochłapie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here