Polski skoczek wrócił z Igrzysk prosto do kochanki. „Zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie”

skoczkowie Żyła żona
Polska drużyna skoczków w Pjongczang. / fot. PAP/Grzegorz Momot
Reklama / Advertisement

Żona, prawdopodobnie już niedługo była, polskiego skoczka, który był w Pjongczangu zamieściła w sieci emocjonalny wpis, który później usunęła. Zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie – pisała.

Polscy skoczkowie narciarscy to dla wielu Polaków idole, w szczególności jako sympatyczny i zabawny wyróżnia się Piotr Żyła. Teraz jednak wiele osób o konserwatywnych poglądach może zrazić się do popularnego skoczka.

Okazuje się bowiem, że 31-latek zostawił swoją żonę i dzieci, a obecnie spotyka się z kochanką. To prawda. Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie – poinformowała na Instagramie żona skoczka.

Zobacz też: Wielki konflikt w kadrze skoczków! Trener ostro zaatakował zawodników

Później ten wpis usunęła, lecz jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Dodała też kolejne emocjonalne wyznanie: Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać.

Informacje te potwierdzają bliscy znajomi Piotra Żyły. Piotrek już jakiś czas temu rozstał się z Justyną. Kilka miesięcy temu było gorąco i w ogóle nie potrafili się dogadać – mówi „Faktowi”.

Dodatkowo dziennikarze, którzy byli obecni na powitaniu polskich skoczków na lotnisku Chopina, podają, że Piotra Żyłę witała inna kobieta, nie jego żona.

Czytaj również: Artysta aresztowany za karykaturę premiera! Trafi na miesiąc do więzienia

Źródło: Fakt/Instagram/Wolnosc24.pl

Reklama / Advertisement