Sceny jak z filmu na projekcji „Kobiety Mafii” Patryka Vegi. Musiała interweniować policja

Kobiety mafii kino film
Kadry z filmu "Kobiety Mafii". / YouTube
Reklama / Advertisement

Rozróba na projekcji filmu „Kobiety Mafii” Patryka Vegi. Widocznie film musi wzbudzać duże emocje wśród widzów. Najnowszego filmu reżysera „Pitbulla” nie obejrzało do końca trzech młodych mężczyzn. Byli oni wulgarni i zaczepiali innych widzów. Musiała interweniować policja.

Jak czytamy w portalu nto.pl do awantury doszło jeszcze w sali kinowej w opolskim Heliosie. Trzem mieszkańcom powiatu krapkowickiego najwyraźniej udzielił się klimat filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii”, który oglądali.

Czytaj też: Para muzułmanów poznała się na portalu randkowym w UK. Umawiali się na zamach i rzeź niewinnych ludzi!

Film opowiada o jednej z najbrutalniejszych organizacji przestępczych w Polsce w historii. Chodzi o tak zwana Grupę Mokotowska.

„Wyraźnie nietrzeźwi mężczyźni za nic mieli prośby obsługi o spokój i odpowiednie zachowanie„- mówi Dariusz Świątczak.

„Wciąż byli głośni, wulgarni i zaczepiali innych widzów. Podobnie było po zakończonym seansie w kinowym lobby.”

Widząc tak agresywne zachowanie tych młodych ludzi, interweniował policjant po służbie. Jak się okazuje był jednym z widzów czekających na kolejny seans. Stróż prawa poprosił mężczyzn o spokój.

Młodzi furiaci nie posłuchali go a najstarszy z nich zaczął ubliżać funkcjonariuszowi, z zaraz potem złapał go za ubranie i szarpał.

Bandyci nie mieli jednak szczęścia, uwage zwrócił im doświadczony bo z 19-letnim stażem policjant, który skutecznie obezwładnił awanturnika. W tym momencie do ataku przystąpili dwaj koledzy.

Okazało się, że 24 i 28-latek mieli ponad promil alkoholu w organizmie, natomiast 22-latek był trzeźwy. Mężczyznom grozi teraz kara do 3 lat więzienia. Policjant, kory interweniował odniósł lekkie obrażenia.

Czytaj też: Putin zadecydował. 20 trylionów na zbrojenia! „To odpowiedź na działania USA i NATO”

Źródło: Policja.pl/ dziennik.pl/ wolnosc24.pl

Reklama / Advertisement