„PiS oddaje Polskę Żydom!” Stanisław Michalkiewicz obnaża prawdziwy cel „dobrej zmiany” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz vs Jarosław Kaczyński i Żydzi fot Jan Bodakowski

Stanisław Michalkiewicz w wywiadzie dla portalu wolnosc24.pl stwierdził, że PiS chce Polskę oddać w niewolę Żydom. Zdaniem publicysty milczenie polityków PiS w sprawie aktu 447 amerykańskiego parlamentu świadczy o tym, że PiS odda Polskę Żydom w niewolę, i tak jak w wypadku zrzeczenia się suwerenności Polski na rzecz Unii Europejskiej wmówi Polakom, że został do tego zmuszony.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza, by odwrócić uwagę od swojej zdrady PiS sprowokował pyskówkę z Żydami. Dzięki tej pyskówce Polacy myślą, że PiS walczy z Żydami, gdy w rzeczywistości PiS oddaje Polskę Żydom w niewolę.

Pyskówka była ukartowana przez PiS od samego początku. W opinii Stanisława Michalkiewicza PiS jest ekspozyturą stronnictwa amerykańsko-żydowskiego, którego celem jest podporządkowanie Polski Żydom.

Celem nagonki Żydów na Polskę jest wymuszenie na naszych władzach przekazania Żydom majątku wartego 300.000.000.000 dolarów. Majątku, który zapewni Żydom w Polsce faktyczną władzę, a z Polaków uczyni niewolników. Kreowanie w oczach świata Polaków na morderców to taktyka negocjacyjna Żydów.

Według Stanisława Michalkiewicza elementem wprowadzania żydowskiej dyktatury w Polsce będzie zapowiadana przez PiS likwidacja środowisk narodowych pod pozorem walki z rzekomym faszyzmem w Polsce.

W opinii Stanisława Michalkiewicza to, że dziś polscy patrioci nie mają swojej reprezentacji wynika tego, że wrogowie Polski do tego nie dopuścili, i w tym przedsięwzięciu od lat bierze udział PiS.

Zdaniem Stanisław Michalkiewicza PiS i antypolska opozycja od lat w sprawach istotnych postępuje tak samo. Polityk uważa, że filosemityzm polityków prawicowych bierze się ze strachu przed oskarżeniami o antysemityzm, oskarżeniami, które mogą spowodować utratę dochodów.

Komentując nowelizacje ustawy o IPN Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że jest ona szkodliwa bo umożliwia legalne szkalowanie Polski i Polaków w działalności artystycznej i naukowej.

Stanisław Michalkiewicz – PiS oddaje Polskę Żydom

Jan Bodakowski

O opiniach Stanisława Michalkiewicza pisaliśmy w
TYLKO U NAS. Michalkiewicz: „Prezydent i rząd PiS pozwalają wkręcać się w aferę tzw. nazistów dokładnie w momencie, gdy sprawa odzyskiwania pożydowskich majątków w Polsce wchodzi w decydującą fazę”

28 KOMENTARZE

 1. Czyli Michalkiewicz stwierdził, że JKM jest agentem PiSu – bo to w końcu JKM od 20 lat rozbija wszelkie działania jednoczące środowiska KoLib.

   • Ja jestem wyborcą PIS i stwierdzam ,po przeczytaniu ustawy 447, ze ona może dotyczyć tak samo Polski ,jak i Białorusi ,Rosji, Litwy, Ukrainy i Niemiec,Francji i całych terenów środkowej Europy, pan Michalkiewicz ,gdy dał recept, jak tego uniknąc, to bym powiedziała, że ma jakaś koncepcje na rozwiązywanie problemów, ale Pan Michalkiewicz tylko tworzy problemy, nie dając recepty jak je rozwiązać, to tylko gadania dla jątrzenia i nic poza tym

 2. Ja bardzo lubię czytać felietony Pana Michalkiewicza, a to ze względu na żelazną logikę, a to znowu na ich kabaretowy charakter. Ale czasami zdarza się Panu Michalkiewiczowi odlot, taki jak w tym przypadku. PiS lawiruje w skomplikowanej współczesnej sytuacji Polski starając się jej nie pogarszać, a jest ona bardzo trudna, co chyba każdy rozumie. Tylko Pan Michalkiewicz zachowuje się jakby nie rozumiał. Żadne zdecydowane, a zwłaszcza głośne działania z naszej strony, nie przyniosą pozytywnych efektów, a jedynie nasilą ataki na nas. Czasami podejrzewam, że Pan Michalkiewicz jest izraelskim agentem i służy jako żywy przykład polskiego antysemityzmu.

 3. @ jacek
  Jeżeli p. St. Michalkiewiczowi zdarza się jakiś odlot, to tylko w sprawach „praSłowiańszczyzny”.
  Jeżeli uważasz, Szanowny jacku”że „Żadne zdecydowane, a zwłaszcza głośne działania z naszej strony, nie przyniosą pozytywnych efektów, (…)” to powinieneś postępować w/g metody „na szipla/szabesgoja”, czyli:
  „Żyd to ludzki pan, da zarobić na czarno, więc będę miał szyneczkę i wódeczkę na Wielkanoc, a na Narodzenie Boże, to już wódy całe morze.
  A jak mi będzie ten Żyd za bardzo dokuczał, to przecież mogę poprosić o pomoc Najświętszą Panienkę Zawsze Dziewicę, aby się za mną wstawiła u swojego Syna, żeby poszedł i poprosił swego Ojca Jehowę o upierdoooo tego Żyda, co mi tak dokucza.

 4. A co czego się tu spodziewać w Polskim rządzie same żydy no aby zarządzać 40 mln. Narodem to 10 mln. ludzi musi być bezwzględnie PO słuszna żydom król zawsze jest nagi bez żołnierzy.

 5. Jak żydzi rządzą Ameryką i wszystko tak fachowo poukładali. Że ludzie żyją tam z wieķszym epitetem „wolność” To twoje działania broniące nas przed tym scenariuszem są skrajnie anty Polskie. Taki paradoks nazostów.

 6. agenci nie wytrzymują ciśnienia dobrych zmian w Polsce i się wysypują jak za dużo powiedzą, te oskarżenia są poważne…

 7. Panie Stanisławie, a jakiej nacji narodowej był Bierut. W czyich łapach było tzw. polskie UB.
  Temat z brodą, a artykuł z dużą brodą. A nazwisko Kaczyńskiego te pan przytaił, brak cywilnej odwagi.

 8. No to co to za profesor z tego Michalkiewicza? Przecież to jest zwykła fupa wołowa a nie profesor, jak to n publicznie nie potrafi powiedzieć, że żydzi mają do spłacenia ich zaległości w postaci DŁUGU KAHALNEGO! I tego się pejsate ryje boją, żeby się tego nikt nie dowiedział, że mają niespłacony dług wobec Polski od ponad 400 lat. Gdzie ty jesteś panie Michalkiewicz, i co robisz, że zrzędzisz jak pod kościołem stare przekupywać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here