[TYLKO U NAS] Marek Jakubiak: To Żydzi, a nie Polacy mają problem. Żydzi chcą monopolu na bycie ofiarami [VIDEO]

Marek Jakubiak fot Jan Bodakowski
Reklama / Advertisement

W wywiadzie udzielonym portalowi Wolnosc24.pl poseł klubu Kukiz Marek Jakubiak pytany o plany środowiska Kukiz na wybory samorządowe stwierdził, że środowisko od dwóch lat buduje swoje struktury. Sam Marek Jakubiak będzie prowadził kampanie samorządowa na Mazowszu i Podlasiu. Listy środowiska Kukiz będą otwarte na osoby o różnych poglądach by przełamać zabetonowaną scenę polityczną, podobnie jak to się stało w wyborach parlamentarnych.

Marek Jakubiak, komentując zaangażowanie (wybranych z listy Kukiza) posła Sanockiego i Kornela Morawieckiego w pomoc dla aresztowanego rzecznika rosyjskiego punktu widzenia Mateusza Piskorskiego, stwierdził, że jest wiele ważniejszych spraw w Polsce by tracić energie na sprawy rosyjskie.

Poseł Jakubiak komentując nowelizacje ustawy o IPN stwierdził, że Żydzi a nie Polacy mają problem z nowelizacją, bo Żydzi chcą monopolu na bycie ofiarami Holocaustu, i nie mogą pogodzić się z faktami o polskich cierpieniach. Zdaniem posła nowelizacja jest bardzo klarowna i słuszna.

Dla posła absurdem są pomysły kompromisu z Żydami. Taki kompromis mógłby polegać na tym, że zapiszemy w polskich przepisać przywilej dla Żydów polegający na ich prawie do kłamania w Polsce o Polakach.

Zdaniem posła polska delegacja rządowa i parlamentarna nic w Izraelu nie uzyska, bo Żydzi od dekad głoszą monopol na cierpienie. W opinii posła Polacy muszą podkreślać swoje straty w czasie II wojnie światowej, by nie być popychadłem na scenie międzynarodowej.

Zdaniem posła Jakubiaka Polska musi dbać o polskie interesy, i nie pozwalać na panoszenie się obcych interesów w Polsce (do tej pory władze Polski nie dbały o interesy Polski, i nawet dziś PO potrzeby takiej troski nie rozumie).

Komentując uchwalanie przez USA ustawy 447 poseł Jakubiak stwierdził, że Polski nie powinno obchodzić prawo uchwalane w USA. Zdaniem posła polskie prawo ma być dla Polaków nie dla obcych. Zdaniem posła obcokrajowców szkalujących w Polsce Polskę trzeba karać i wsadzać do więzienia.

Pytany o potrzebne reformy wolnorynkowe Marek Jakubiak stwierdził, że dotychczasowe działania PiS są niewystarczające. Poseł uważa, że należy zlikwidować z CIT bo koszty zbierania CIT są identyczne z wpływami z tego podatku, a straty polskich przedsiębiorców są gigantyczne.

Zobacz też: [TYLKO U NAS! VIDEO] Marek Jakubiak, Marek Jurek i Paweł Kukiz o Żydach. Każdy inaczej – propolsko, proizraelsko lub emocjonalnie

Reklama / Advertisement