Szokująca historia. Ta kobieta przeżyła dramat. Kiedy miała 16 lat matka zorganizowała jej gwałt

Peta Butler. / foto: YT
Reklama / Advertisement

Australijka Peta Butler przeżyła coś, co trudno sobie nawet wyobrazić. Jej własna matka, kiedy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, pozwoliła, by poznany w internecie mężczyzna, ja zgwałcił. Historia odbiła się mocnym echem w anglojęzycznych mediach nie tylko w Australii.

Therese Butler, matka dziewczynki poznała w internecie 47-letniego mężczyznę. Ich znajomość szybko przerodziła się w romans, ale para okazała się sadystycznie okrutna.

Therese i jej nowy znajomy Thommo zdecydowali się na straszliwy i trudny do wytłumaczenia czyn. Postanowili, że mężczyzna zgwałci 16-letnia córkę Butler.

Zobacz też: 10 ton masła skażonego bakterią E.coli na rynku? Prokuratura wszczęła śledztwo

Peta, która o całej historii opowiedziała na antenie telewizji, wspomniała, że matka obiecywała jej babski wyjazd.

Dziewczynka, ufając swojemu rodzicowi zgodziła się. Kiedy obie przybyły do wybranego przez Therese hotelu matka upiła swoją córkę.

Gdy ta otumaniona alkoholem leżała na łóżku do pokoju wkroczył partner matki, który, mimo iż dziewczyna stawiała opór, zgwałcił ją.

W historii przeraża fakt, że gdy dziewczyna ruszyła szukać pomocy, trafiła na Therese, która jak gdyby nigdy nic, paliła papierosa tuż obok wejścia.

Warto przeczytać: Popularna blogerka oferowała darmowy seks w Hiltonie. To nie skończyło się dla niej pomyślnie [VIDEO]

Skrzywdzona nastolatka zwierzyła się nauczycielce, która powiadomiła policję. Matka dziewczyny została zatrzymana, ale gwałciciel wymknął się funkcjonariuszom.

Mimo iż do zdarzenie doszło w 2005 r., wciąż nie udało się go odnaleźć. Historia poruszyła widzów i czytelników zarówno w Australii, jak i Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej: Pilne spotkanie w Pałacu Prezydenckim. Tłumaczenie Szczerskiego może zaskakiwać

Źródło: fakt.pl/wolnosc24.pl

Reklama / Advertisement