Piękna żona rosyjskiego deputowanego nago na bilbordzie! Zachęca do udziału w wyborach prezydenckich [FOTO]

Władimir Putin. Foto: PAP/EPA
Władimir Putin. Foto: PAP/EPA

„My idziemy na wybory!” brzmi slogan bilbordu, na którym grupa pięknych Rosjanek zachęca do udziału w wyborach prezydenckich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby panie nie były w pełnym negliżu, osłaniając najciekawsze miejsca szarfą z hasłem. W kontrowersyjnym projekcie wzięła udział żona deputowanego Dumy Aleksandra Djałtowa. 

Odważna kobieta rosyjskiego polityka partii Jedna Rosja to Julia Djatłowa, która stoi w samym środku fotografii i otoczona jest ośmioma pięknymi, młodymi koleżankami. Nagie panie osłonięte banerem – „Idziemy na wybory!”, obiecują elektoratowi, że „spotkamy się w lokalu wyborczym!”.

Kontrowersyjne zdjęcie pojawiło się na profilu agencji prowadzonej przez Djatłową. Sama autorka akcji tłumaczy, że nagość nie miała na celu wywołania podniecenia, a podkreślenie więzi między modelkami amatorkami.

„Na zewnątrz wszystkie te kobiety są inne i robią różne rzeczy – są inżynierkami, nauczycielkami, studentkami, instruktorkami fitness. Ale łączy nas jedno, wszystkie chcemy, żeby świat był piękniejszy, a nasz kraj lepszy. Chcemy pokazać, że wszyscy ludzie powinni być zainteresowani przyszłością” – można przeczytać w komunikacie prasowym.

źródło: materiały prasowe

Zobacz: BBC wyemitowało reportaż o sytuacji w Polsce. „Pełzający autorytaryzm i zagrożenie dla liberalnej demokracji”

Źródło: Onet.pl

3 KOMENTARZE

  1. „W pełnym negliżu” – widać twarz, szyję i nogi 🙂 W szkołach można zobaczyć bardziej roznegliżowane panny niż na tym plakacie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here