Potworny wypadek autokaru. Dzieci płonęły żywcem [FOTO]

wypadek autobus dzieci
Spalony autobus. / foto: Twitter

Do przerażającego zdarzenia doszło w prowincji Corum na północnym wschodzie Turcji. Jadący ze Stambułu autokar zderzył się z ciężarówką. Według doniesień tureckich agencji prasowych śmierć poniosło co najmniej 13 osób, a 20 zostało rannych. Wśród ofiar są dzieci.

Turecka agencja prasowa Anatolia przedstawiła rozmowę z jedną z pasażerek autokaru. Kobieta stwierdziła, że w momencie, kiedy doszło do wypadku, większość osób spała.

Według jej relacji najpierw doszło do eksplozji, która wybiła wszystkie szyby w pojeździe. Autokar zaczął się następnie palić. Części osób udało się uciec.

Czytaj też: Kolejne kraje dodane do listy rajów podatków. Socjaliści z Unii Europejskiej panikują!

Ci, którzy zostali w autokarze, palili się żywcem. Według agencji prasowej Dogan wśród pasażerów było wiele dzieci, a części z nich nie opuściła autokaru.

Jak dotąd podano informacje o 13 ofiarach śmiertelnych i 20 osobach, które odniosły rany. Tureckie media donoszą również, że ciężarówka, która brała udział w wypadku, pochodziła z innego kraju.

Czytaj także: Piękna żona rosyjskiego deputowanego nago na bilbordzie! Zachęca do udziału w wyborach prezydenckich [FOTO]

Wypadki drogowe w Turcji zdarzają się stosunkowo często. Tylko w zeszłym roku zginęło 3530 ludzi. Dla porównania w Polsce bilans wyniósł ok. 1100 ofiar.

Źródło: Twitter/rmf24.pl/wolnosc24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here