Cielecka: „Dziwi mnie, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie”

Magdalena Cielecka/ PAP/EPA : KAY NIETFELD
Magdalena Cielecka/ PAP/EPA : KAY NIETFELD

Ostatnio za sprawą popularnej akcja #metoo wiele światowych i krajowych aktorek przyznało, że były molestowane seksualnie w zamian za role. Magdalena Cielecka również przyznała, że takie sytuacje miły miejsce, ale jako jedyna przyznała, że zdarzało jej się takie propozycje przyjmować! „Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam.”

Stanowisko Cieleckiej może zaskakiwać. Aktorka jest znana z liberalnych, profeministycznych poglądów. Brała udział w tzw. Czarnych Marszach, głośno opowiada się za równymi prawami kobiet.

Czytaj też: Wstrząsające słowa Tomasza Komendy. „Raz chciałem się powiesić, wisiałem już na sznurze”

W wywiadzie dla „Twojego Stylu” popularna aktorka wypowiedziała zaskakujące i zdecydowane zdanie na temat molestowania seksualnego w show-biznesie.

„Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego” –wypowiedziąl sie dla „Twojego Stylu”.

„Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie” – wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność” – dodała aktorka.

Jednak co jest w wypowiedziach aktorki odwazne i zaskakujace to fakt, że portal wp.pl zwracił uwagę, że aktorka przyznaje między słowami, iż zdarzyło się jej skorzystać z seksualnych propozycji reżyserów.

Przeczytaj też: Tego jeszcze nie było! Polski ksiądz modlił się o śmierć papieża Franciszka?! Jest reakcja arcybiskupa!

Źródło: wp.pl/ Twój Styl/ Wolnosc24

23 KOMENTARZE

 1. Typowe dla prawiczków – kobieta zawsze winna. Nie wyrazi zgody na seks – kobieta winna. Wyrazi zgodę na seks – kobieta winna.

 2. A co w tym k… dziwnego ?!! Co to jest w ogóle „molestowanie”. Te baby już teraz pojebało do reszty. Dla kasy z oskarżeń robią wszystko. To chyba normalne, że są seksualne propozycje wśród dorosłych ludzi, jak i normalne, że się albo z nich korzysta, albo nie.
  Ewidentnie widać, że zdziczałe lewaczki wymyśliły rodzaj przestępstwa „molestowanie” w celu osiągnięcia z tego korzyści majątkowych po latach, jak już nie mogą zarabiać uczciwą pracą.

  • Liberalne poglądy, czarny protest co ma jedno wspólne z drugim. O molestowaniu pamięta się do końca życia. Bo to jest coś czego nie chciałaś. A co w Polsce w zakładach pracy kobiety nie są molestowane ? Ten kto ma władzę rządzi a ty jeśli chcesz pracować to buzię na kłódkę. Szacunek za mówienie o tym głośno. Kto żąda całkowitego zakazu aborcji władza którą kierje kościół.
   AN pan CZY . No właśnie cb pan czy idiota. Kto dał ci prawo obrażać. Jesteś po prostu śmieciem .

   • Prawiczki popierają aborcję bo ich idolem jest Putin pod którego rządami w Rosji wykonuje się milion aborcji rocznie.

 3. Jak kobieta odrzuci prośbę o seks – to jest feminazistką, metoo, babochłopem, lewaczką i ma grzech bo nie słucha się faceta.
  Jak kobieta zgodzi się na seks – to jest dziwką, szmatą i ma grzech bo seks to grzech.
  Taka jest właśnie prawiczkowa logika. Kobieta zawsze winna.

  • Jedynie tego, że urodziła się kobietą. Jedna ładną, druga mniej ładną, jedna modrą ona nie modrą. Każdy jest inny z natury. Ci co mówią o równości między ludźmi między gatunkami itp. kłamią.

 4. Zgadzam się z p, Cielecka to nie chodzi o to że kobieta jest winna zawsze tylko o to że przypomina sobie po kilku lub kilkunastu latach i rzuca oskarżenia a wcześniej to jej się to podobało i dawała przyzwolenie bo miała z tego jakąś korzyść dostawała rolę w filmie była zauważana itp dlaczego się teraz zorientowałam że tak było

 5. Tak wlasnie jest Ala. Są ludzie, którzy przedstawiają sobą większą wartość i są tacy co mniejszą, a nawet żadną. Natura spowodowała ,że nie ma równości. No chyba , że w matematyce.

 6. Liberalne poglądy, czarny protest co ma jedno wspólne z drugim. O molestowaniu pamięta się do końca życia. Bo to jest coś czego nie chciałaś. A co w Polsce w zakładach pracy kobiety nie są molestowane ? Ten kto ma władzę rządzi a ty jeśli chcesz pracować to buzię na kłódkę. Szacunek za mówienie o tym głośno. Kto żąda całkowitego zakazu aborcji władza którą kierje kościół.

  • Bo kobieta jest zawsze winna. Jak dała się molestować – no to winna bo dlaczego nie protestowała. A jak się nie daje molestować – no to feminazistka i metoo.

 7. Jakich bredni by p. Cielecka nie wygadywała wcześniej, to tym razem duży szacunek. Sama dobrowolnie przyjmowała takie propozycje i nie histeryzuje. Umowa została zawarta i dotrzymana, więc to żadne molestowanie. Praca za seks, to oczywiście zwykła prostytucja, nie molestowanie, a w Polsce prostytucja jest legalna. Jak panna zawiera umowę, a potem mówi, że ktoś ją skrzywdził, to nie dość, że to prostytutka, to jeszcze oszustka. P. Cielecka wykazała się tutaj dużą uczciwością, mimo że tym samym naraziła się zapewne niektórym koleżankom. I za tę uczciwość i całkiem sensowną wypowiedź duży szacunek niezależnie od tego jakie poglądy ma ona i jakie mam Ja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here