Akcja amerykańskiej Polonii. Ciężarówka z napisem GERMAN DEATH CAMPS wyrusza w trasę przez USA [VIDEO]

Ciężarówka z napisem German Death Camps fot youtube

Akcja polskich patriotów protestujących przeciw zniesławianiu Polski i Polaków i przedstawiania nas jako sprawców zbrodni wojennych w czasie II WŚ przeniosła się do USA.

Polonia z Chicago, największego miasta Polaków po Warszawie, przygotowała ciężarówkę z grafiką „German Death Camps”. To akcja na wzór polskiego busa, który z billboardem z takim samym napisem jechał przez kilka państw Europy Zachodniej do Niemiec.

Czytaj też: Organizatorzy akcji „German Death Camps” chcą wyruszyć w trasę z mobilnym muzeum. „Akcja ma pokazać czyje naprawdę były obozy zagłady”

Kampania, którą przygotowała Polonia z Chicago ma na celu edukację historyczną w USA.

Czytaj też: Akcja #GermanDeathCamps dotrze do USA. Trwa już zbiórka na historyczne dokształcanie Amerykanów

Profil germandeathcamps.us napisał: „Nasza inicjatywa ma na celu propagowanie prawdy historycznej wśród społeczności Stanów Zjednoczonych. Jest to zarazem jeden z wielu projektów broniących dobrego imienia Polski i Polaków, który przyczyni się do utrwalania w świadomości odbiorców fundamentalnej prawdy, opartej na faktach, iż to Polacy byli ofiarą, a katem Niemcy”

Czytaj też: Poznajcie debila z New York Times. „Nie byłoby holocaustu, gdyby Polacy chodzili do żydowskich sklepów i lekarzy”. Takie głąby opisują świat

Kampania ma również inny cel.

„Przez kilkadziesiąt lat funkcjonowała precyzyjna i skoordynowana operacja, której celem było metodyczne niwelowanie i relatywizowanie ciążącej na Niemcach odpowiedzialności za zbrodnie podczas II wojny światowej. Jednocześnie akcja dezinformacyjna służyła temu, aby obarczać winą za zbrodnie i Holokaust inne narody, a zwłaszcza Polskę, której terytorium okupowane przez Niemców było głównym obszarem eksterminacji Polaków, Żydów i ofiar wielu innych narodowości w niemieckich obozach śmierci” dodając „Wychodzimy oszczerstwom naprzeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy – architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu – byli myleni z ofiarami. DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM”


Standardowa licencja YouTube

Czytaj też: Rada obwodu lwowskiego żąda zakazu wjazdu na Ukrainę dla sekretarza stanu w kancelarii prezydenta RP

8 KOMENTARZE

  1. Czy Polonia nie może zająć się pisaniem maili do Trumpa żeby zniósł wizy dla Polaków? Do Kanady gdzie rządzi lewak Trudeau możemy jeździć bez wiz a Trump nie chce nam wiz znieść.

  2. Powinno być jak to żydy z wall street wymordowały swoich rdzennych podludziów. żydłaje sami są sobie winni. sami sobie zgotowali ten los. szkoda, że polakom również. jaknajdalej od nich sie trzymac. nie glosowac, nie kupowac, pierdolic ich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here