PROGNOZA POGODY: Znowu będzie chłodno, ale ciepło wróci w weekend

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na krańcach wschodnich i południowych początkowo zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 7 st.C, 9 st.C na wybrzeżu, północnym wschodzie oraz na terenach podgórskich do 10 st.C, 13 st.C na pozostałym obszarze kraju. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu wschodnim i północnym wschodzie początkowo dość silny, w porywach do 65 km/h, północno-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -3 st.C, -1 st.C na północy i w rejonach podgórskich, około 1 st.C w centrum do 2 st.C, 3 st.C na południowym zachodzie. Wiatr słaby, na południu i zachodzie, południowo-wschodni, na pozostałym obszarze zmienny.

Czytaj też: Takich połowów jeszcze w Bałtyku nie było. Egzotyczne owoce na duńskiej plaży

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1010 hPa i będzie rosnąć.

Czytaj też: Polacy „bohaterami” brytyjskich tabloidów. Cudem uniknęli śmierci. Zaczęli się szarpać na peronie, spadli na tory metra, pociąg jechał prosto na nich… [VIDEO]

W sobotę zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura maksymalna od 10 st.C, 12 st.C na wschodzie i Pomorzu Wschodnim, 14 st.C w centrum do 18 st.C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni.

W piątek w Warszawie zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane, jedynie początkowo duże i wtedy możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 10 st.C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie małe, okresami bezchmurnie. Temperatura minimalna 0 st.C, przy gruncie możliwy spadek temperatury do -2 st.C. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się.

W sobotę w stolicy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 12 st.C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here