Aktualizacja. Zamach terrorystyczny w Niemczech. Rozpędzona ciężarówka taranuje ludzi. Kilka osób nie żyje, kilkadziesiąt jest rannych [WIDEO]

Źródło: Twitter/Daniel Kollenburg

W Munster rozpędzona ciężarówka wjechała w w tłum ludzi. Wiadomo, że są zabici. Według niepotwierdzonych informacji 3 osoby nie żyją, a ponad 30 zostało rannych.

Rozpędzona ciężarówka miała wjechać na chodnik i w ogródek restauracji  przy statui Kiepenkerl na starym mieście.

Według lokalnych mediów kierowca zastrzelił się. Są także niepotwierdzone jeszcze doniesienia, iż kierowca miał także strzelać do ludzi.

Policja odgrodziła miejsce zdarzenia i wzywa mieszkańców, by unikali centrum miasta.

Według niepotwierdzonych informacji w okolicy mogą być pochowane ładunki wybuchowe. Na miejscu są oddziały saperów, którzy przeczesują całą okolicę.

Nad miastem pojawiły się też policyjne helikoptery.

Dokładnie rok temu do zamachu za pomocą ciężarówki doszło w w Sztokholmie przy ulicy Drottninggatan. Zginęło wtedy 5 osób, a 14 zostało rannych.

.

5 KOMENTARZE

  1. A minister rozwoju i przedsiębiorczości niejaki Kwieciński niedawno zapowiedział sprowadzanie do Polski imigrantów z Bangladeszu, kraju w 90% muzułmańskiego,co zapewne będzie początkiem procesu islamizacji Polski, która to islamizacja odbędzie się przy całkowitej bierności naszego apatycznego i pogrążonego w marazmie społeczeństwa.

  2. czekam kiedy zaczna islamskie scierwa terrorystyczne „rozjezrzac” tych co ich tu na sile WBREW woli europejczykow wpuscili! wszystkich lewakow unijnych,z naciskiem niemieckich!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here