„Adrian klękaj!” – postulują internauci. Pełna uniżoności postawa Andrzeja Dudy wobec aroganta z Izraela szokuje [VIDEO]

Spotkanie prezydentów Polski i Izraela/foto: PAP
Reklama / Advertisement

Mimo wyjątkowej relacji Polski i narodu żydowskiego domagamy się, by Polska była odpowiedzialna za pełne badanie historii Zagłady – powiedział w czasie spotkania prezydentów Reuven Riwlin. Żydowski polityk nadawał ton rozmowie, a prezentowane przez niego poglądy pozostały bez wyraźnej kontry ze strony Andrzej Dudy. Internauci okazali się bezlitośni dla głowy państwa.

Mamy pełen szacunek tego rachunku sumienia, które społeczeństwo polskie przeżyło, ale mamy również niezgodę, głęboką niezgodę, o której już mówiłem wcześniej w rozmowie z panem prezydentem, gdzie wyjaśnialiśmy własne stanowiska – ja swoje i pan prezydent swoje – stwierdził prezydent Izraela Riwlin.

Przybyły na Marsz Żywych polityk nie odmówił sobie przyjemności przypuszczenia kolejnego ataku na Polskę. Zamiast skupiać się na prawdziwej istocie uroczystości Riwlin dał wszystkim do zrozumienia, że Izrael wcale nie zapomniał o roszczeniach wobec polskich władz i konfliktu spowodowanego nowelizacją ustawy o IPN.

ZOBACZ: Czy to jest śmieszne? Donald, Wołodia, Angela i Baszar nieźle się bawią. Tylko, że za tę zabawę ktoś zapłaci krwią [VIDEO]

Konflikt przewidział Rafał Ziemkiewicz, który jeszcze przed spotkanie prezydentów napisał, że całość zakończy się tylko przedstawieniem nowych żądań wobec naszego kraju.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ziemkiewicz przewidział jak zachowają się Żydzi. Prezydent Izraela Reuven Riwlin ruga prezydenta Andrzeja Dudę i Polaków. „Żądamy, żeby Polska była odpowiedzialna za pełne badanie o Holokauście” [VIDEO]

Swojego rozgoryczenia z przebiegu rozmów nie kryli internauci, którym zupełnie nie przypadła do gustu postawa Andrzeja Dudy oraz ton, w jakim wypowiadał się prezydent Izraela.

Na Twitterze posypały się negatywne komentarze.

Poniżej relacja ze spotkania.

Reklama / Advertisement