Janusz Korwin-Mikke: Wsadźmy uchodźców do Oświęcimia, skoro jest wolny. Wygląda na to, że PiS po raz kolejny okłamało ludzi

Janusz Korwin-Mikke fot. PAP/Jacek Turczyk

Janusz Korwin-Mikke odniósł się do rewelacji, jakie w wywiadzie dla francuskiego „Le Figaro” przedstawił szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz. Prezes partii Wolność zauważył, że PiS przyjmując „pod stołem” imigrantów po raz kolejny okłamało Polaków. Rządząca partia deklarowała i wciąż utrzymuje, że do kraju nie trafią uchodźcy.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla francuskiej gazety minister spraw zagranicznych oświadczył, że Polska przyjęła 2700 imigrantów. Choć liczba ta wydaje się niewielka, to sam fakt, że PiS nie informując o niczym obywateli, zgodził się na postulaty Brukseli oznacza, że dopuścił się zwykłego kłamstwa.

SPRAWDŹ: Jasnowidz Jackowski straszy III Wojną Światową. „Na przełomie kwietnia i maja będzie początek czegoś większego

Fakt ten podkreślił Korwin-Mikke. Podczas rozmowy z dziennikarzem stwierdził, że niedopuszczalna jest sytuacja, gdzie dla przybyszów z Azji i Afryki tworzone są obozy, w których się ich przetrzymuje. Zdaniem przewodniczącego Wolności, nie może być tak, że Polska jest zobowiązana do pilnowania imigrantów i ponoszenia kar, jeśli ci zdecydują się na opuszczenie kraju.

No to jak tak, to wsadźmy ich do Oświęcimia, akurat jest wolny, więc możnaby ich tam trzymać, żeby nie uciekli do Niemiec. No tak być nie może – stwierdził Korwin-Mikke. Dodał również: Niemcy nam grożą, że będą dokładały po dziesięć tysięcy euro grzywny za każdego imigranta, który do nich ucieknie. To co mamy zrobić? Strzelać do nich, jak będą chcieli Odrę przepłynąć? .

Warto przypomnieć, że na Węgrzech, które również ostro sprzeciwiają się przyjmowaniu imigrantów, także pojawiły się przecieki, że rząd zgodził się na dyktat UE i przyjął uchodźców.

ZOBACZ: To już nie są żarty! Nie ukryjesz się przed skośnookim wielkim bratem [VIDEO]

Warszawa mogła iść tym samym śladem i bez informowania obywateli zwyczajnie wpuścić do kraju wymaganą przez Brukselę liczbę osób. Oznaczałoby to jawne kłamstwo w stosunku do wyborców, którzy popierali aktualny rząd właśnie ze względu na obietnice zamknięcia granic dla fali płynącej z Azji i Afryki.

Źródło: polskatimes.pl/wolnosc24.pl

4 KOMENTARZE

 1. Sama dyskusja na ten temat, głosowanie czy możliwość narzucania Polsce czegokolwiek, jest dowodem na to, że Polska nie jest suwerennym państwem. Nie jest nim za sprawą zdrajcy Lecha Kaczyńskiego, który podpisał traktat lizboński i zdrajców między innymi również posłów PiS-u, którzy głosowali za nim w sejmie. Konsekwencją ratyfikowania tego traktatu jest to, że prawo unijne jest wyżej – nad prawem Polskim, więc niech nikt nie pierdoli, że PiS broni suwerenności Polski. PiS sprzedał Polskę i taka jest prawda. (tak samo jak PO, N, PSL i SLD). To pieprzenie, że PiS nie przyjmuje tzw. uchodźców jest wkurwiające. Przypominam, że za poprzednich swoich rządów PiS już przyjął tzw. uchodźców – muzułmanów z Czeczeni.

  Gdzie byli ci wszyscy „patrioci” którzy teraz napierdzielają na unie, kiedy prawdziwi patrioci protestowali przeciwko traktatowi lizbońskiemu – paląc przy tym flagi UE? Gdzie byli ci wszyscy „patrioci” którzy teraz protestują przeciwko relokacji tzw. „uchodźców”, kiedy prawdziwi patrioci ostrzegali przed przyjmowaniem muzułmanów z Czeczeni? – Odpowiedź na te dwa pytania jest prosta – Nie było ich, bo to nie są patrioci, tylko zwykła targowica.
  youtu.be/b6gn8swxGYQ

  youtu.be/nCNNsUQZK6I

  youtu.be/aNDcgP0Md4Q

  youtu.be/-p5rKB1HLas

  • Nie wiem o jakich dokładnie “patriotach” piszesz, ale jesli masz na mysli nasza patriotyczna młodzierz to byli wtedy w szkole, bo mieli po 10-15 lat.

 2. Przeciesz PiS to samo co PO ale ludzie to ??????? wciąsz to samo teraz SLD czeka w kolejce do żądzenia
  dawno ich nie było co ludziska oni teraz będą lepsi nie ludziska ?

 3. nie ma sie co krepowac, niemieccy politycy rowniez chcieli mase uchodzcow wpakowac do stojacych pusto kacetow, nie chce klamac , ale jakas grupa tam chyba siedziala. Czegoscie oczekiwali od politykow polskich wychowanych na sowieckich sznurkach, oni sie beda zachowywali tak jak zostali wychowani. Poznac to po zwiekszonym ograniczaniu wolnosci , niesamowitej ilosci paragrafow i kar ograniczenia wolnosci i pienieznych. Uwolniony niewolnik bedzie stosowac takie same kary , jakie stosowano wobec niego, nic nie zmieni, bo dla niego takie jest prawo i innego nie zna, Chcesz zmienic polityke, to sprowadz sobie kilka tysiecy politykow z USA, Australii lub innych krajow lezacych daleko od wplywow sowieckich, to moze w kilku procentach spelnia sie twoje marzenia i bedzie prowadzona inna polityka w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here