Polska i Polacy pomagali w nazistowskiej eksterminacji – prezydent Izraela zrobił to, po co przyjechał

Artykuł na portalu timesofisrael.com/foto: Artykuł na portalu timesofisrael.com

Polacy brali czynny udział w Holokauście, w naszym kraju wzbiera fala antysemityzmu, nasze prawo zakłamuje historię – to zdaniem „The Times of Israel” główne idee, jakie przekazał stronie polskiej prezydent Izraela. Polityk w czasie swojej wizyty nie krył się z tezami, które wskazują nasz kraj, jako jednego z winowajców Zagłady.

„The Times of Israel” w bardzo wymowny i sugestywny sposób podsumował wizytę prezydenta Reuvena Rivlina w Polsce. Zdaniem izraelskiego portalu przekaz, jaki zaprezentowała głowa państwa, podkreśla dotychczasową politykę Tel Awiwu.

Izraelski portal przytoczył wprawdzie słowa Rivlina, który wspominał o Polakach, jako ofiarach wojny i nazizmu. Wyeksponowano jednak te fragmenty, które jednoznacznie wskazują na polski udział w Holocauście.

ZOBACZ: Nieoczekiwany skutek zakazu handlu w niedzielę. Lidl bije się z Biedronką. I w sobotę… spadają ceny

Wygląda na to, że nie mylił się Rafał Ziemkiewicz, który jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości napisał, że prezydent Izraela przyjedzie do Polski, z kolejnymi żądaniami, a jego wizyta będzie służyć wyłącznie podkręceniu, słabnącej ostatnio, antypolskiej nagonki.

Wizytę, podczas której polskie władze, na czele z Andrzejem Dudą okazały się wyjątkowo uległe, można niestety uznać za kolejny już sukces żydowskiej dyplomacji, która sukcesywnie dąży do skłonienia Warszawy do zmiany przyjętych praw.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „Adrian klękaj!” – postulują internauci. Pełna uniżoności postawa Andrzeja Dudy wobec aroganta z Izraela szokuje [VIDEO]

Nie chodzi wyłącznie o nowelizację ustawy o IPN, ale również i przede wszystkim kwestie majątkowo, które, jak się wydaje znacznie bardziej leżą Żydom na sercu.

Źródło: timesofisrael.com/wolnosc24.pl

17 KOMENTARZE

 1. a ten gosciu z isrela czego on chce kasy, kasy –tam w israelun na pustyni nic nie chce rosnac–a co robia z palestynczykami to nie holokaust co to jest -pytam miliony ludzi zginelo podczas 2 wojny swiatowej –a tu ciagle ze tylko gineli zydzi –paranoja czy co …niemcy wyplacili im odszkodowanie teraz czepiaja sie polski po prostu brak slow

 2. żydki jak zawsze pazerne na kasę i robią wszystko coby Polacy ich coraz bardziej nienawidzili ! I tak będzie!Nie ma się czemu dziwić!Ale najbardziej dziwi mnie to co na to nasz rząd ?Koniec z kłanianiem się byle komu i pozwalanie aby na nasz kraj byle śmieć pluł!Trzeba mieć w 4 literach dobre stosunki z tą nacją ! Niech spieprzają w podskokach!

  • Ty z choinki się urwałaś?- „nasz rzad”?! Morawiecki, Duda, Gowin,Błaszczak, Brudziński………?
   Chyba ,że pisząc „nasz” masz na myśli szabesgojów

 3. Duda i PiS to polskie nieszczęście. Udawali patriotów, a są parobkami obcych. Przejmują się lizaniem dużo więcej niż PO. I do tego wiara w urzędy i tępienie polskiej własności prywatnej. Idzie wiosna, czas na zmiany. Ale te prawdziwe.

 4. kto te swinie do Polski wpuszcza? zrobic tym bydlakom zimny klimat i koniec z zydowska polityka , a tym bardziej z pseudoturystami o ideologicznym podlozu.

  • hala idioto lub idiotko daj choć jeden przykład gdzie twoja partia POpapranców postawiła twarde warunki żydom,walnij swoim głupim łbem o sciane,to może ci coś pomoże ……..

 5. I nie ma strachu, dogadają się. A my będziemy płacić, płacić, płacić. No ale kto nam ich kazał sobie wybierać na przywódców? Kto ich w dalszym ciągu popiera? W sumie mają rację, idiotów trzeba wykorzystać ile się da.

 6. Dzisiaj III RP sięgnęła dna swojego upadku i hańby na arenie międzynarodowej. Tych przeklętych skurwysynów z PiSkomuny, którzy do tego doprowadzili trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy i wpływu na cokolwiek, póki to państwo ma jeszcze trwać.

 7. Spytam sie na kogo chcecie głosowac na jednego Winnickiego on nie stworzy rzadu chyba ze agitujecie na platfonsow nowoczesnych albo na czerwonych .Prawica prawdziwa nie istnieje bo obce słuzby na to nie pozwola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here