Lemoniada plus! Czyli nauka i zarobek zamiast jałmużny. Super pomysł księdza Gniadka

Ksiądz Jacek Gniadek. Fot archiwum
Ksiądz Jacek Gniadek. Fot archiwum "NCz!"i Picabay

To najbardziej oryginalny komentarz do wczorajszego festiwalu populizmu zaprezentowanego przez PiS. Ksiądz Jacek Gniadek proponuje zamiast wyprawki… ulgę podatkową dla każdego dziecka. Niech dzieci bawiąc się w małą gospodarkę nauczą się tej dużej. Pomysł gorąco popieramy!

Oto propozycja księdza Gniadka:

Przy tej propozycji wszystkie państwowe „inkubatory przedsiębiorczości mogą się głęboko schować. To rzeczywiście nowe hasło: uczmy dzieci ekonomii bez podatków!

Czytaj też: Zalew socjalizmu jeszcze w tym roku. Suski potwierdza, że „pomysły” z konwencji będą wdrożone natychmiast

9 KOMENTARZE

  1. @Kasandra, dobry komentarz, każdy urząd dla swoich jest fajny albo choć fundacyjka. A tak poważnie to mamy tak tępą opozycję, że nawet nie potrafiła zdyskontować tych kretyńskich, socjalistycznych obietnic płynących szeroką rzeką na konwencji PiS.

  2. Pomysł mało poważny oczywiście! Primo, Polska to nie Kalifornia, nie ten klimat, secundo, już nie te czasy, dzisiaj dzieciaki robią grubą kasę obnażając się lub robiąc dymy na streamach, sprzedawanie lemoniady za grosze byłoby śmiechu warte! Cóż, ksiądz Gniadek, i nie tylko, jest mało życiowy, niestety.

  3. jak rodzice zbierali jajka wielkanocne za swe male pociechy , tak i w tym przypadku na lato wpakuja sie w interesy dzieciakow i beda bic lemonowe kokosy sezonowe. Kilka cytryn ,woda, cukier i 16 kg kwasku ascrobinowego dla rownowagi w interesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here