Ministrze Marczuk! A co będzie jak się muzułmanie dowiedzą? U nich czwórka to minimum

Muzułmanki w Nowym Jorku fot. domena publicznaA
Muzułmanki w Nowym Jorku fot. domena publicznaA autor: US Dept. of State

Nie milkną echa wczorajszej propozycji przedstawionej na konwencji Prawa i Sprawiedliwości, według której której kobiety mogłyby dostać minimalną emeryturę, po osiągnięciu wieku emerytalnego, gdyby urodziły co najmniej 4 dzieci. Internauci zastanawiają się co się stanie jeśli o planie dowiedzieliby się muzułmanie, dla których taka ilość dzieci to standard.

Wiceminister rodziny Bartosz Marczuk ogłosił wczoraj:

Jak się okazuje podobne prawo obowiązuje w Szwecji i to właśnie tam podąża w poszukiwaniu socjalu szczególnie dużo muzułmańskich rodzin. Mogą one liczyć nie tylko na szczodry socjal, ale także na utrzymanie do końca życia bez szczególnego wysiłku z uwagi na przepisy gwarantujące im emerytury za samo rodzenie. Dla muzułmańskich rodzin takie prawo jest szczególnie istotne, bo tradycyjnie kobiety z tych społeczności rzadko podejmują pracę poza domem. Wprowadzenie tych przepisów może spowodować, że Polska stanie się kolejną Mekką dla muzułmańskich uchodźców.

Internauci mają też wiele innych obiekcji. Oto co ćwierknęła wolnościowa działaczka Ewa Zajączkowska.

Czytaj też: Stany Zjednoczone gotowe do ponownego ataku na Syrię. Ostrzeżenie dla Asada

Młoda muzułmanka. Foto: pixabay
Młoda muzułmanka już czeka na emeryturę minimalną. Foto: pixabay

9 KOMENTARZE

 1. A ojciec, który harował na utrzymanie dużej rodziny – niech zdycha na bieda-emeryturze.

  Socjalistyczni inżyrowie spłeczni, chcą z Polaków zrobić kopię czarnej społeczności USA, rodzina = matka + 4 dzieci każde z innym ojcem, nikt nie pracował ani nie edukował się od 5 pokoleń – bo i po co, skoro jest socjal.

  • W polakowie już dzisiaj rozpada się 50% małżeństw, zdecydowana większość z inicjatywy kobiet. Kobieta dostaje alimenty i opiekę nad dziećmi praktycznie w 100% przypadków. Facet musi pracować do 65 roku życia i odprowadzać gigantyczny haracz ZUS, żyć będzie do 71 roku czyli tylko 6 lat na emeryturze, jego była żona która zabrała mu dzieci i dymała go alimentami, przejdzie na emeryturę w wieku 60 lat i będzie spijać emerytalną śmietankę wypracowanych przez niego składek średnio przez 20 lat do 80tki.Teraz ma się to jeszcze pogłębić.
   Każdy trzeźwo myślący facet, stara się wyjechać z tego obozu pracy. Na państwowe małżeństwo i dzieci decydują się desperaci i idioci.

   • Generalnie, dzisiaj mężczyzna nie ma absolutnie nic z małżeństwa. Z punktu widzenia mężczyzny, jest to tak na prawdę strata a nie zysk. Dlatego panowie, nie żeńcie się – uciekajcie z tej farmy. Dodam tylko że wcześniej czy później wprowadzi się przymus małżeństwa bo baby same nie dadzą sobie rady, powiedzmy sobie szczerze – w końcu z jakiegoś powodu to głównie one chcą się żenić.

 2. Ja bardzo przepraszam!A dla kogo ta propozycja??Przecież ponoć nie przyjęliśmy żadnych „beżowych” nachodźców i NIGDY mamy ich nie przyjąć ! Co właściwie jest prawdą????

 3. Ty co „kochasz alę wilk”-Powiadasz,ze facet nic nie ma z małżeństwa?A „fiiutowanie” się to nic?Uważasz,ze aby spłodzić dziecko to facet się zajebiście „napracuje”?? On tylko się zadowoli,a kobieta ponosi tego konsekwencje!Nie masz ochoty i narzekasz to nie żeń się !Nikt ci nie każe!Możesz sobie latać do burdelu,albo przygruchać na jeden raz jakąś bździurwę!Jednak po latach,jak się zestarzejesz okaże się,że brakuje ci praczki,sprzątaczki,pielęgniarki i kobiety do wyra!Życie jest krótkie i bardzo szybko mija!A tak poza tym skoro kochasz „alę wilk” to widać,że jesteś takim samym pustakiem jak ten którego kochasz!

 4. A jaka to jest różnica z czwórką dzieci a z trójką ?!!!!! To ta kobieta z trójką się niby nie napracuje. Jej się nic nie należy ?!!!!! Masakra…..chore to jest !!!!! Rząd powinien się wycofać z tak bzdurnego projektu !!!!!

  • Ależ proszę, czemu nie, z trójką też NALEŻY SIĘ! Niech żyją waginy na emeryturze!!!
   Wagino negatywni – do roboty i płacić!

 5. Ala wilk masz ty w bani nasrane….nikt nikogo nie zmusza do ozenku a kobietom już coraz częściej i lepiej żyje się bez takich debili jak ty….pracowac musimy….dzieci wychować to szczęście ale też troski i zmagania, nie wspominając że to my się meczymy 9 mięs.i przy porodzie ale po co nam kretyni którym jeszcze mamy służyć do końca zycia….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here