Leszek Miller ostro masakruje PiS. „Rozdaje na lewo i prawo. Sprawiedliwie, to nie znaczy po równo”

Leszek Miller. / fot. Prt Sc Onet Rano

Leszek Miller, były premier, był gościem porannej rozmowy w Onecie. Podczas wywiadu były polityk ostro skrytykował Prawo i Sprawiedliwość, między innymi za powszechne rozdawnictwo socjalne.

W ostatnim odcinku „Ucha Prezesa” główny bohater, czyli właśnie prezes dowiaduje się, że jest socjalistą od Leszka z SLD. Jak widać serial znów wyprzedził rzeczywistość, bo teraz ten prawdziwy Leszek ostro jedzie po socjalistach z PiS-u.

Tutaj rozdaje się na prawo i lewo, to mnie akurat razi (…) Ja uważam, że sprawiedliwie, to nie znaczy równo – mówił w rozmowie Leszek Miller.

Zobacz również: Sensacja! Kaczyński wreszcie dowiedział się, że jest socjalistą. I to od Leszka Millera. Czyli nowe „Ucho Prezesa” [VIDEO]

Jak dodawał, taka polityka jest jednak skuteczna i zwiększa poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Każdy lubi dostawać jakieś pieniądze i to niezależnie od szerokości geograficznej – tłumaczył Miller.

Miller skrytykował także ostro najnowszy pomysł Jarosława Gowina odnośnie głosowania za dzieci. To jest absolutnie dziwaczne i to jest właśnie karykatura polityki – mówił i dalej ironizował: Mamusiu, zagłosuj na tę partię, która da mi batonik.

Szkoda tylko, że to smutna ironia, bo tak to zazwyczaj działa, tyle, że haczykiem na dorosłych wyborców jest „500 plus”, a nie „batonik”.

Czytaj także: Zaskakująca szczerość Morawieckiego. Przyznaje, że polityka PiS jest poddańczo-postkomunistyczna

10 KOMENTARZE

 1. Nadal te stare pierdziele będą „politykować”????Przeca to badziewie nigdy nie pracowało i nic nie umie,tylko zgarniać kasę podatników! Dawno za mordy trza ich wyrzucić na śmietnik!

 2. do Vega, to nie chodzi o kręgi władzy
  Socjaliści dzielą się na dwie grupy, pierwsza to cynicy zwykle niegłupi ludzie absolutnie nie wierzą w te pierdoły, głupoty o równości sprawiedliwości etc ale używają socjalizmu jako „trampoliny” do władzy
  Druga grupa to idioci którzy naprawdę w ten socjalizm wierzą i go hołubią
  Miler zdecydowanie to, typ socjalisty nr 1

 3. A propos pomysłu Gowina – to ludzie lepiej wykształceniu powinni mieć silniejszy głos: wykszt. średnie – 1 głos, wyższe – 2 głosy, dr i więcej = 3 głosy.

  • Głos doktora nauk humanistycznych jest gówno warty. Ja zrobił bym inaczej. Żeby zagłosować należy zapłacić 2000 tys zƚ – i wtedy nie byłoby, że ktoś dał się przekupić obietnicami, głosowaliby ci którzy potrafią oszczędzać – może wtedy ludzie wreszcie zaczęliby lepiej liczyć pieniądze. A tak w ogóle to jestem zwolennikiem zamachu stanu i zaprowadzenia wolności – co jest nieuniknione, oni od sznura nie uciekną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here