Nowa wpwływowa postać w PiS. Z jej zdaniem liczy się prezes

Liderzy PiS fot. PAP autor: Leszek Szymañski

Mówi się, że na scenie politycznej pojawiła się nowa kobieta, która ma mieć duży wpływ na Jarosława Kaczyńskiego

Według „Gazety Wyborczej” to Anna Bielecka, była żona architekta Czesława Bieleckiego, który w 2010 roku był kandydatem PiS na stanowisko prezydenta Warszawy. Bielecka ma mieć naturalną zdolność jednania ludzi.

Czytaj też: Dla niektórych to wielki problem, dla innych złoty interes. Chytra polityk CDU zarobi na imigrantach miliony euro

Podobno w jej saloniku, w pracowni architektonicznej przy ulicy Wilczej w Warszawie coraz częściej podejmowane są najważniejsze polityczne decyzje. Tam ma się spotykać intelektualna elita rządzącej partii.

Czytaj też: Znamy decyzję sądu w sprawie o znieważenie godła przez Nergla. „Nie przedstawił wystarczających dowodów”

Źródło „GW” twierdzi, że „Coraz częściej słychać, że ośrodek władzy z Nowogrodzkiej przeniósł się na Wilczą”. Na tych spotkaniach mają być oprócz prezesa: Jarosław Gowin, prof. Krasnodębski, prof. Legutko, były minister Maciej Łopiński, ambasador Andrzej Przyłębski czy kompozytor Michał Lorenc oraz współpracownicy prezydenta Krzysztof Szczerski i Andrzej Zybertowicz.

Politycy PiS oficjalnie zaprzeczają tym doniesieniom. Prof. Krasnodębski podkreślił, że są to jedynie legendy.

Źródło: Superexpress

9 KOMENTARZE

  1. Bielecki jest pochodzenia żydowskiego, podobnie z resztą, jak i rodzina Kaczyńskich.
    Kiedy wreszcie Polską będą rządzili Polacy?

  2. Źródło GW jak zwykle łże a wy powtarzacie. Osrodek władzy w Polsce jest na Pieknej. I juz nawet coraz rzadziej przekazuje instrukcje w jezyku polskim.

  3. Jak odzyskają wolność. Zwróć uwagę jaki był system okupacyjny Państwa Chazarskiego. Każdy mógł wyznawać religię jaką chciał i niby robić i mówić co chciał. Nie można było jedynie krytykować jawnie Judaizmu. Okupacja chazarska polegała jedynie na mocnej dominacji ekonomicznej i finansowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here