Czy Biedroń namiesza w wyborach? -[SONDAŻ]

Robert Biedroń. Foto: PAP/Marcin Kaliński
Robert Biedroń. Foto: PAP/Marcin Kaliński

36 proc. Polaków chce w wyborach prezydenckich głosować na prezydenta Andrzeja Dudę – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu” oraz se.pl. Chęć głosowania na przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska deklaruje 26 proc. badanych.

„Liderem sondaży przed wyborami prezydenckimi jest Andrzej Duda. Ale za plecami ma dwóch groźnych konkurentów. Oprócz przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska w wyścigu liczy się także prezydent Słupska Robert Biedroń” – czytamy we wtorkowym wydaniu „Super Expressu”.

Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster wynika, że na Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich chce głosować 19 procent Polaków. „Robert Biedroń może namieszać w wyborach prezydenckich” – ocenia „SE”.

Zobacz: Miłosz P. w obszernym nagraniu przedstawił swoją wersję wydarzeń. Kto w końcu mówi prawdę?

Źródło: PAP

4 KOMENTARZE

  1. Sondaże manipulują ludźmi, niestety również kreują rzeczywistość, i o to wszystkim zamawiającym sondaże chodzi. Teraz trzeba dużo zamawiać „odpowiednich sondaży” za które zapłaci Soros, aby wpompować w głowy Polaków że Biedroń to „fajny, nowoczesny gość”, tylko takiego Polska potrzebuje.
    Bądźmy czujni, i nie dajmy się temu choremu PR-owi namieszać nam w głowach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here