Następca Korwina w PE: Przestańcie zaglądać w rozporki obcym ludziom [VIDEO]

Dobromir Sośnierz/foto: YT

To nie jest waszą sprawą, czy ktoś jest kobietą, czy mężczyzną na tym stanowisku – mówił Dobromir Sośnierz, który zastąpił w Parlamencie Europejskim Janusza Korwin-Mikkego. Pierwsze przemówienie członka partii Wolność przypadło na debatę poświęconą równouprawnieniu płci.

No i nareszcie, otwieramy nowy sezon w Strasburgu. Po raz pierwszy zabrałem głos w dyskusji podczas sesji plenarnej PE. Od razu trafił się idealny temat do orki. Jak to zwykle bywa w PE, feministki płakały nad brakiem równości płci – napisał pod videorelacją ze swojego przemówienia Sośnierz.

SPRAWDŹ: Najnowszy sondaż. PiS ratuje spadające notowania, partia WOLNOŚĆ Korwin-Mikkego coraz bliżej Sejmu

Unie Europejska popiera szkodliwą z punktu widzenia wolnego rynku równość płci przy obsadzaniu niektórych stanowisk. Zdaniem eurokratów należy wdrażać programy i regulacje, które nakazują pracodawcom zatrudnianie kobiet i mężczyzn w równych proporcjach.

Oczywiście taka polityka nie ma nic wspólnego z kwestią kompetencji, jakie reprezentuje dana osoba, co ma negatywny wpływ na jakość wykonywanej pracy i pozycje firmy.

ZOBACZ: Czy Biedroń namiesza w wyborach? -[SONDAŻ]

Przeciw takiej linii polityki zaprotestował w swoim przemówieniu Dobromir Sośnierz, który reprezentuje nasz kraj w Parlamencie Europejskim.

Materiał video z jego pierwszego wystąpienia znajduje się poniżej. Przemówienie zdobyło wiele pozytywnych opinii wśród internautów, choć jak stwierdzono, zabrakło tak charakterystycznego dla Korwin-Mikkego stwierdzenia: a poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

11 KOMENTARZE

 1. Tylko co z tego jak oni i tak takich ludzi traktują jak osobliwość rodzaju baby z wąsami w cyrku. Pośmieją się, zapomną i zrobią swoje.

  • Wydaje mi się, że to tylko Twoje fantazje, ale jeśli byłaby to prawda to znaczy, że dorównujesz inteligencją lewakom – bo żeby coś takiego napisać trzeba być małogłowym debilem z płodowym zespołem alkoholowym.

 2. Widzę, że kolejny Europoseł świetnie zna urzędowy język UE. W Poslce pewnie ze 100 tys ludzi zna angielski – czemu kandydaci do PE nie są obowiązani do znajomości j. angielskiego?

  • bo uzywaja na codzien laciny, kazdy szanujacy sie gosc mowi w swoim jezyku, na zapleczu moga wszyscy prostytutkom slodzic po angielsku lub z kumplami politykami po robocie w knajpie zartowac.

   • Dlatego, że to po angielsku załatwia się sprawy dla Polski z innymi, zagranicznymi politykami. Zagraniczni politycy nie bardzo chcą się uczyć języka polskiego. Jak ten facio ma przekonać europarlamentarzystów z innych krajów do np.: sprzeciwienia się Nordstream 2, skoro nie pójdzie z nimi na obiad do knajpy?

  • P. Madziu, Francuzi mówią po francusku, Niemcy po niemiecku (przykład już w pierwszych sekundach video), to dlaczego Polacy mają mówić po angielsku? Przynajmniej lektorzy sobie zarobią 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here