Rafalala w kajdankach. Stołeczni policjanci zatrzymali transseksualistę

Rafalala/foto: instagram

We wtorek 17, kwietnia stołeczni funkcjonariusze policji dokonali zatrzymania Rafalali. Wcześniej policjantom udało się odnaleźć dziewczynkę, która została zaatakowana przez transseksualistę. Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci i szybko wywołało ogromne poruszenie wśród internautów.

Co cię ku..a śmieszy we mnie? – wygrażał mężczyzna o pseudonimie Rafalala do nastoletniej dziewczynki, która została również oblana kawą. Wprawdzie nie był to pierwszy wybuch agresji transseksualisty, to jednak tym razem przekroczono pewną barierę. Zaatakowano dziecko.

ZOBACZ: Rafalala się doigrało! Policjanci dotarli do dziewczynki, na którą napadło. Groziło jej pobiciem

Rafalala opublikował film w internecie. Zapewne chciał się pochwalić, jak radzi sobie z nienawiścią i promuje nowoczesną „tolerancję i miłość”. Nagranie szybko stało się bardzo popularne i było często komentowane. Bulwersujące zachowanie Rafalali przyciągnęło także uwagę władz i policji.

Policja zapowiedziała już, że sprawa i wszystkie zebrane materiały zostaną przekazane do prokuratury. Według niektórych opinii transseksualista dopuścił się czynnej napaści i znieważenia nastolatki.

Zdaniem poszkodowanej Rafalala atakował ją również po tym, jak przestał nagrywać całe zdarzenie na kamerę.

PRZECZYTAJ: RN: „Prezydent Izraela dopuścił się złamania ustawy o IPN. Składamy doniesienie do prokuratury”.

Źródło: PAP

10 KOMENTARZE

  1. Nie uważam żeby dziecko zachowało się właściwie. Kiedyś było nie do pojęcia żeby dziecko podnosiło głos krzyczało, kłóciło czy śmiało się ze starszej od siebie osoby. Od razu do stałoby klapsa i byłoby po historii. A teraz to co na przykład dorosły ma robić? tłumaczyć dziecku że nie jest dobrze śmiać się na przykład ze śmiesznej czapki lub ze śmiesznej marynarki? Trochę to słabe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here