Najlepsze nokauty polskiego boksera Izu Ugonoha. Anita Werner z TVN pomiędzy „sałatką a kotletem” [WIDEO]

Izu-Ugonoh
Źródło: YouTube

Nie milkną echa wywiadu jakiego udzielił czarnoskóry bokser Izu Ugonoh dziennikarce TVN Anicie Werner. Wielu komentatorów w tej gwieździe boksu upatruje już dziś przyszłą gwiazdę mediów.

Wszystko to za sprawą błyskotliwych i szczerych odpowiedzi jakich urodzony w Polsce czarnoskóry sportowiec udzielił dziennikarce TVN. Schemat rozmowy był banalny i do bólu przewidywalny. Oto Murzyn miał opowiedzieć jak bardzo źle żyje mu się rasistowskiej Polsce.

Tymczasem Izu Ugonoh w błyskotliwy sposób zbył tendencyjne pytania Werner i całkowicie zaprzeczył tezom, które stawiała postępowa i europejska dziennikarka Werner.

Boksera docenił nawet satyryczny ASZ Dziennik, który najczęściej szydzi z prawicy i konserwatystów. Tym razem przyszło mu wykpić gwiazdę TVN Werner, która z uporem osła próbowała zadawać wcześniej przygotowane pytania uzasadniające tezę, że w Polsce szaleje rasizm i Polacy nie znoszą wszystkich, którzy się od nich jakoś tam różnią.

Satyryczny portal zatytułował swój artykuł „Skandal w TVN24. Czarny gość zamiast rasistowską Polskę, znokautował czarno-biały świat telewizji”. Według portalu gość Anity Werner ośmieszył polskie media, które bezmyślnie powielają stereotypy o rasistowskich Polakach.

„I tak jak Fakty po Faktach, narażają się na nokaut ze strony takich gości, jak urodzony w Polsce mistrz kickboxingu Izu Ugonoh, który miał tylko skomentować marsze ONR, a zamiast tego bez litości przeorał medialne klisze” – napisał portal.

Zobacz też: Polak, Murzyn, patriota znokautował TVN. Izu Ugonoh nie chce nieszanujących Polski imigrantów i nie ocenia ONR

Izu Ugonoh to drugi, bardzo znany czarnoskóry Polak, który wymyka się lansowanym przez media stereotypom. Pierwszy to dr Bawer Aondo-Akaa, który od lat uczestniczy w Marszach Niepodległości i utożsamia się z ONR. Ponad rok temu wyszydził on bezlitośnie dziennikarza Gazety Wyborczej, Jacka Hugo Badera, który wymazał się na czarno jakąś pastą by udawać murzyna i opisać polski rasizm. Wyszło wyjątkowo żałośnie.

Poniżej przypominamy najlepsze występy Izu Ugonoh: znokautowanie Anity Werner z TVN i Willa Quarrie’ego, którego jak mówili komentatorzy sportowi posłał na stolik sędziowski „między sałatkę a kotleta”.

5 KOMENTARZE

 1. prof. Chodakiewicz chyba gdzieś mówił, że polska nacja jest inkluzywna i Polakiem trzeba chcieć być.
  Są w Polsce ludzie z polskimi korzeniami, którzy nie chcą być już Polakami i chcą EU za miast Polski, są też ludzie z nie polskimi korzeniami ale urodzonymi w Polsce i biegle po polsku mówiącymi, często maja zmyślone polskie nazwiska – ci też chcą EU zamiast Polski.

  Ale są ludzie jak ten, który jest z nie polskimi korzeniami ale chce być Polakiem i nim jest.

  Lepiej na ten temat poczytać prof. Chodakiewicza w jego wykładach i książkach.

 2. Oj piękne nokauty! Wyżej cenię ten z ringu, bo przeciwnik mógł się odgryźć. Pięknie wpadł w konsumowane dania! ehhehe
  W studio zaś cóż…przeciwnik lichy, jakaś wywłoka, nie miała czym zagrozić intelektowi Izu.
  Nadaje się ta kobiecina do roznoszenia sałatek na galach bokserskich, nic więcej.

 3. coz rasistka ani.ta usmazona przez IZU UGONOHA —BRAWO IZU -PRZYDAL BY SIE LEWY SIERPOWY .ALE TO BABA [PO SLASKU TO BABA ]CZESC GOSC

 4. polski bokser.. jeszcze pewnie rdzenny aryjczyk czy tam slowianin, zwal jak zwal, polakiem to on nigdy nie bedzie. tak jak wy urodzenie w nigerii bedziecie nigeryjczykami, puknijcie sie w glowe..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here