Ponad 10000 żydów dostało Polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u. Za te informacje podziękujmy Markowi Jakubiakowi, który zamieścił ciekawe zdjęcie na Twitterze

Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska
Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska

Marek Jakubiak na swoim koncie na Twitterze pokazał bardzo interesujący skan odpowiedzi na jego interpelacje na temat wydawania polskich paszportów w Izraelu. Otóż okazuję się, że w Izraelu wydaje się tysiące polskich paszportów!

Marek Jakubiak, poseł ruchu Kukiz’15 zamieścił bardzo interesujący wpis na Twitterze. Otóż okazuje się, że za rządów Prawa i Sprawiedliwości w Izraelu, który ostatnio tak mocno i bezlitośnie jako naród atakuje nasz kraj tysiące ludzi chce być Polakami!

Czytaj też: Będzie droga „Majówka”? Rekordowe ceny paliwa i ropy na stacjach benzynowych. Wszystko z powodu napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie

Poseł Jakubiak tak pisze:

-” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

Jak widzimy na zdjęciu w roku 2015 w Izraelu wydano 3728 polskich paszportów, w 2016 -3562 a w 2017 – 3530. Co daje nam łącznie w ciągu trzech lat w Tek Awiwie wydano 10820 polskich paszportów.

Tak całą sprawę komentują internauci.

Przeczytaj też: W odmętach lewackiej cenzury. Twitter blokuje konto dziewczyny z zespołem Downa [WIDEO]

Nczas.com/ Twitter

14 KOMENTARZE

  1. Wolna Palestyna! Hura! Zydzi wracajcie do Polski, hura!
    Od dawna ostrzegam milosnikow Palestynczykow, czym moga sie skonczyc ich marzenia. Chcecie zrobic dobrze muzulom a zasracie sobie!

  2. Szydło została premierem pod koniec listopada 2015 r. PIS-owi można przypisać co najwyżej 1/12 wydanych w 2015 roku paszportów.
    Poważniejszą sprawą jest , czy te dane są prawdziwe . Może jest jakas urzędnicza furtka umożliwiająca zatajenie prawdziwej liczby wydanych Żydom polskich paszportów. Pozostaje jeszcze kwestia wydawania Żydom polskich paszportów przez pozostałe ambasady . Kilka lat temu był przypadek , że w Argentynie o polskie obywatelstwo starała sie Żydówka , która twierdziła ,że pochodzi z Polski . Na dowód tego podała dwa polskie słowa: cymes i jakieś drugie podobnie brzmiące.

  3. ,,Krętactwa i oszustwa stały się zasadniczym rysem charakteru Żydów polskich. Poczucie prawa stało się im tak samo obcym, jak prostota i zrozumienie prawdy. Oszustwo wywołuje u nich radość zwycięstwa. Oczywiście, że wzajemnie Żydzi oszukiwać się nie mogli, znali siebie na to za dobrze, lecz otoczenie nieżydowskie, w którym żyli, odczuwało bardzo boleśnie tę „przewagę“ talmudycznego ducha Żydów polskich, Tym zdemoralizowaniem Żydów polskich zostało zarażone żydostwo w Europie zachodniej, dokąd Żydzi z Polski emigrowali, Żydostwo europejskie zostało w ten sposób niejako „spolonizowane“. Polska od 1939 roku jest pod stałą okupacją – po wyjściu sowietów pozostało zaplecze wrogiej mniejszości etnicznej jaką są żydzi odpowiedzialni za mordy, ludobójstwo dokonanego na Polakach oraz także jako wspólnicy wywózki Polaków na zatracenie w gułagach Syberii w latach 1945-1956 ! Swoisty cyrk w 1989 roku był jedynie zmianą skóry żydowskiej władzy, która podstępem i zbrodnią (Żydzi z UB praktycznie wymordowali całą polską inteligencję) zdobyła władzę w Polsce – Żydzi podszywając się za Polaków stworzyli fikcję państwa, gdzie faktycznie wyrugowali ekonomicznie każdego co mądrzejszego Polaka – łajdaków przekupując przez co stworzyli pole do niewyobrażalnej grabieży majątku narodowego oraz uwłaszczyli się i zajęli wszelkie możliwe urzędy – gnębiąc Polaków i faktycznie czyniąc z nas nędzarzy, wspierani agresywnie mediami i zażydzonym episkopatem !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here