Brutalne morderstwo w Serocku. 20-latek skatował swojego sąsiada. Najpierw bił kamieniem, potem dźgał nożem kilkadziesiąt razy

Brutalne morderstwo w Serocku/ Policja.pl / pixabay
Brutalne morderstwo w Serocku/ Policja.pl / pixabay

Brutalne morderstwo w Serocku na Lubelszczyźnie. 20-latek zaatakowała 57-latka kamieniem i rozbił mu głowę, potem w furii zadał ofierze jeszcze kilkadziesiąt ciosów nożem. Młody mężczyzna zakatował sąsiada bo ten zasugerował, że młody człowiek jest odpowiedzialny za wybicie szyby w jego domu. Ciało sąsiada oprawca zakopał za domem.

Jak podaje policja, Kamil B. ma 20 lat. Nie był wcześniej notowany, ale jest znany policjantom. Od kilku dni ciąży na nim najcięższy z zarzutów –
brutalnego morderstwa.

Czytaj też: Idą burze a nawet możliwe trąby powietrzne! Ostrzeżenia dla 10 województw [PROGNOZA POGODY]

-„Swoją ofiarę znał bardzo dobrze. Mieszkańcy Serocka twierdzą, że 57-latek od dawna bał się o swoje życie.” – „Zastraszali go po prostu” – powiedział jeden z mieszkańców.

Jak podje portal Policja.pl ciało 57-letniego sąsiada morderca zakopał za domem. W marcu ktoś wybił szybę w domu wcześniej wypomnianego mężczyzny. Podejrzenie padło właśnie na Kamila B.

Do tej krwawej zbrodni doszło w poniedziałek 16 kwietnia.

– „Mężczyzna wszczął awanturę z uwagi na to, że został posądzony przez 57-latka o to, że jakiś czas temu miał dokonać wybicia szyby w drzwiach wejściowych” – powiedziała sierż. szt. Ewelina Skorupska z policji w Lubartowie.

Między mężczyznami w domu wywiązała się bójka, która za chwilę przeniosła się na podwórko. Kamil B. uderzał w głowę ofiary kamieniem. Po chwili wrócił do domu po narzędzie zbrodni.

– „Zadał mu kilkadziesiąt ciosów nożem, w wyniku czego pokrzywdzony zmarł” – poinformowała Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Starał się zacierać ślady, za domem rękami wykopał dół, w którym ukrył ciało.

Kamil B. usłyszał zarzut zabójstwa, i sam przyznał się do zarzucanych czynów. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Za przestępstwo zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj też: „Król Europy” i ostatnia nadzieja odsuniętych od koryta, Donald Tusk, już przed sądem. „Nie o nastrój chodzi, tylko ważne sprawy”

Nczas.com/ PolsatNews.pl/ Policja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here