Postkomunista Leszek Miller twierdzi, że ustawą S.447 rząd USA… złamie umowę z Polską

Były premier Leszek Miller podczas konferencji prasowej w Sejmie, PAP/Tomasz Gzell
Były premier Leszek Miller podczas konferencji prasowej w Sejmie, PAP/Tomasz Gzell

W dyskusji o antypolskiej ustawie S.477 przyjętej przez amerykańską Izbę Reprezentantów dziś w nocy, nieoczekiwanie głos zabrał dziś były postkomunistyczny premier Leszek Miller. Podkreślił on, że sprawa ewentualnych roszczeń jest załatwiona i powinny je ewentualnie zapłacić władze USA, jeśli się na to zgodzą.

Powstaje pytanie, czy jeśli taki jest rzeczywiście stan prawny, to dlaczego nie zwrócił na to uwagę polski rząd. Jest jeszcze czas, żeby wskazać tę informację prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

Czytaj też: Skandal! Przy bierności polskiej dyplomacji Żydzi przeprowadzili ustawę S.447 w Kongresie USA. Czy Trump ją podpisze?

15 KOMENTARZE

 1. Stare pierdziele powinni już dawno wycofać się z polityki a nie wymądrzać ! A co zrobił jak był premierem??????????????????????????????????????????????

  • zrobił co zrobił. chcesz czy nie ma coś jeszcze w polityce do powiedzenia i dobrze, że mówi, to co mówi! to nie czas na przekomarzania się w rodzinie, przyjdzie czas to sobie pogadamy a teraz trzeba zewrzeć szyki!

 2. Leszek Miller całkiem sporo zrobił dobrego dla interesu Polski, a na pewno niż pseudo-patrioci z PiS. Obniżył CIT, mimo zrujnowanego budżetu przez AWS, po wypadku helikoptera zwlókł się z łoża boleści, żeby zatrzymać niekorzystny dla Polski traktat z UE (ówczesny prezydent, z braku premiera, chciał podpisać w podskokach).
  Nie, żeby od razu był święty, ale trochę jasnych momentów mu się przytrafiło.

  • Leszek Miller nie pierwszy raz broni interesów Polski.Wypowiadanie się bez znajomości tematu i żadnej wiedzy jest typowe dla zakompleksionych internetowych prostaków, Ale wielu lubi z siebie robić durniów.Nie muszę im życzyć powodzenia, sami się kompromitują.

 3. Rządów dbających o interes Polski nie mieliśmy chyba nigdy. Na pewno nie było takich od dnia ostatniego rozbioru. Niestety nie zanosi się prędko na zmianę.

 4. Niestety, Miller jest w błędzie. Umowa o której wspomina dotyczyła konkretnych nieruchomości, należących do oobywateli USA, a obecna próba wymuszenia dotyczy głównie majątku po zmarłych bezdziedzicznie obywatelach RP. Swoją drogę to ciekawe, wg jakiego kryterium będzie się ustalać ich przynalezność etniczno-religijną – sprawdzeniem napletków w drodze ekshumacji?

 5. Warto zauważyć, że za jedną fabryczkę, czy kamienicę, nasze państwo może wypłacać odszkodowanie każdej kolejnej, zgłaszającej się grupie Żydów. W 100 procentach. A potem następnej, następnej, i tak ad mortam defecatum. A czemu? Ano:
  forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=5&t=28166#p380755
  — proszę zerknąć od słów: „kilka wątków”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here