Skandal w Londynie! Tamtejsi lewacy maszerowali dziś z portretem Józefa Stalina

Brytyjscy komuniści z portretem Stalina. Fot. youtube
Brytyjscy komuniści z portretem Stalina. Fot. youtube

Maszerujący z okazji 1 maja brytyjscy lewacy przeszli przez londyńskim Trafalgar Square z banerami z sowieckimi gwiazdami oraz Józefem Stalinem.

Demonstracja została zorganizowana przez United Voices of the World i Independent Workers Union of Great Britain i oprócz lewackiej, komunistycznej ideologii miała na celu pokazanie sporów dotyczących wynagrodzenia, godzin pracy, uznawania związków zawodowych i outsourcingu.

Wśród demonstrantów znaleźli się pracownicy zaangażowani w długotrwały spór płacowy w kinie Picturehouse, sprzątacze z Ministerstwa Sprawiedliwości, którzy prowadzą kampanię na rzecz wyższych zarobków w Londynie, oraz sprzątaczki z King’s College, które chcą mieć więcej wolnego czasu na pracę w domu.

Brytyjskim lewakom najwyraźniej nie przeszkadza fakt, że miliony ludzi zginęły w Rosji Stalina, wielu z nich zniewolono i zabito w obozach pracy, że ludzie Stalina dokonywali masowych mordów na więźniach politycznych. Stalin odpowiada też za katastrofalny głód na Ukrainie.

Oto jak bawiła się dziś brytyjska komuna:

Żydokomuna wiecznie żywa! „The New York Times” raduje się z okazji 200. rocznicy urodzin Karola Marksa. Żyda i komunisty

4 KOMENTARZE

  1. Ojej wielki mi to skandal pełna wolność słowa powinna być. Przynajmniej są szczerzy i nie ukrywają swoich prawdziwych intencji – w przeciwieństwie do hipokrytów z PSikomuny.

    • A gdyby tak nieli portret Hitlera (rowniez lewica) i chwalili NSDAP to wypisywalbys podobne bzdury o wolnosci slowa?

      • Chciałbym skromnie zauważyć,że Hitler jak zaczynał swoją przygodę z ludobójstwem,Stalin miał już kilkadziesiąt milionów na kącie.Myślę sobie,że kara za Stalina powinna być proporcjonalnie większa.A tak w ogóle program NSDAP pomostem UE w wiek XXI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here