Antypolska nagonka się nakręca. Syn premiera Izraela: Wolę Niemców od Polaków. Polacy cierpią na chorobę – antysemityzm

Gilad Szaron. / fot. YouTube

Wdzięczność Żydów wobec Niemców nie zna granic, wobec tego potrzeba innego winnego holocaustowi. Wolę Niemców od Polaków – stwierdził w wywiadzie dla „Jerusalem Post” s. byłego premiera Izraela, Gilad Szaron. Jego zdaniem Polacy cierpią na chorobę – antysemityzm.

Nasz rachunek z Niemcami nigdy nie będzie zamknięty, ale wolę Niemcy, kraj, który rozliczył się zw swojej przeszłości, od Polski. Przez ponad 70 lat Polacy oszukiwali świat i samych siebie – mówi Szaron. Synowi byłego premiera chodzi oczywiście o rzekome zakłamywanie historii przez Polaków i obarcza Polskę winą za holocaust.

Mimo tego 42 żydów zostało zamordowanych w Kielcach. Polacy nie mają się za kim schować, na kogo zrzucić winę za masakrę. Sami to zrobili – twierdzi Szaron. Obwinia on także Polaków o zamordowanie 1600 Żydów w Jedwabnem. Szczęśliwcy wśród nich zostali zastrzeleni, innych Polacy zatłukli na śmierć a resztę spalili żywcem w stodole – dodaje.

Czytaj także: Antypolski spektakl trwa. Tym razem oskarżają w… Hiszpanii. W roli głównej „Gazeta Wyborcza” i Gebert

Szaron wpisuje się też w grono tych, którzy zarzucają Polakom entuzjastyczne reagowanie na mordowanie Żydów. Jego zdaniem obozy powstały w Polsce właśnie ze względu na „dobry klimat”. Większość ludności nie była przesadnie zasmucona, by nie powiedzieć zachwycona tym, co stało się z Żydami. Decyzja o budowie obozów śmierci w Polsce nie była przypadkowa – twierdzi Szaron.

Syn byłego premiera Izraela twierdzi też, że Polacy „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Tego samego nie może jednak zarzucić Niemcom. Odpowiedź jest prosta: antysemityzm. Do dziś jest tak głęboko zakorzeniony w Polsce, że nawet gdy Polacy nie znają żadnego żyda osobiście, nigdy nawet żadnego żyda nie widzieli, to i tak go nienawidzą – mówi.

Szaron jasno dodaje także, że jedynym sposobem na „odczepienie” się od Polski jest przyznanie się do winy – a to już otworzy drogę do wypłacania przez Polskę odszkodowań, po przyjęciu przez Kongres USA ustawy S.447.

Więc stańcie przed lustrem i powiedzcie sobie: jesteśmy chorzy, ale chcemy być zdrowi. Gdy już przyznacie to przed samym sobą, wyjdźcie na zewnątrz i powiedzcie to światu. Głośno i wyraźnie. Wszyscy wam przyklasną i powiedzą wam, że was kochają, i wtedy możecie rozpocząć program intensywnej terapii. To jedyny sposób na wyleczenie uzależnienia – mówi.

Czytaj więcej: Ustawa 447 to furtka żeby zniszczyć Polskę

Źródło: wpolityce.pl/jpost.com/nczas.com

22 KOMENTARZE

  1. Pies ich jebał. Nie przejmować się jazgotem i ani grosza.
    Na zakupy po gaz nie do Kataru a do Iranu. I stypendia uniwersyteckie dla Palestyńczyków – jakoś ostatnio przemienili się z terrorystów w bojowników :-p

  2. W sumie bez Mesjasza Hitlera nie byłoby państwa Izrael. Ciekawe czy leżajski cadyk o tym też wiedział?

  3. pseudo polscy politycy z pis-u i platformy obywatelskiej z PSL wypie…dal;c do izraela sprzedali naród polski , 70-80% w sejmie to nie Polacy

  4. Oni od zawsze myślą że są wybrani. I te brednie rozśali po całym święcie i tak powstała religia pełna bzdur!

  5. zapomnial powiedziec o swojej nieuleczalnej chorobie, przekazywanej przez zydow nastepnym pokoleniom, a to jest wrodzona nienawisc do Polakow.

  6. to niech polacy z żalu po tak wielkiej stracie zakochają się w irańczykach libańczykach syryjczykach palestyńczykach i całej reszcie arabów

  7. To jeden z największych skandali w historii naszego „nieszczęliwego kraju”jak zwykł mawiać słusznie Pan stanisław michalkiewicz,kiedy nasi decydenci nie reagują na chamstwo żydowskiego przedsiębiorstwa „Holocaust”!My,którzy uratowaliśmy jako naród najwięcej żydów wśród narodów europy w czesie II wojny światowej,my,którzy za pomoc tym ludziom ryzykowaliśmy likwidacją/rozstrzelaniem/całej rodziny,my,którzy jako Polska zniewolona karaliśmy szmalcowników karą śmierci /kara raczej skuteczna i odstraszająca szumowiny /.Nigdy nie byłem i nie będę rasistą,ale tych kozich synów z izraela niech palestyna wezmie w swoje objecia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here