Jaka jest prawda o chorobie Kaczyńskiego? Rzecznik PiS Beata Mazurek zabrała głos

Jarosław Kaczyński. / fot. PAP/Leszek Szymański

Co się dzieje z Kaczyńskim? Dlaczego prezes Prawa i Sprawiedliwości cały czas chodzi do szpitala? Beata Mazurek rzecznik PiS mówi jasno: Przyczyną pobytu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu jest wyłącznie choroba kolana; o tym, jak długo tam będzie, decydują lekarze – poinformowała w mediach społecznościowych.

Ciągłe hospitalizacje prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego wywołują liczne spekulacje medialne. Mówiono o problemach z kolanem, możliwej operacji i powrocie do szpitala. Później „Fakt” podał informację, że polityk wcale nie leży na oddziale ortopedii.

Czytaj też: Dwa światy francuskiej patologii. Marokańczyk gwałci 87-letnią staruszkę. Sąd skazuje francuskiego Żyda za mowę nienawiści

Prezes PiS w minioną sobotę miał spotkać się z mieszkańcami Garwolina, zastąpił go jednak premier Mateusz Morawiecki.

Jak poinformowała wówczas Mazurek, prezes PiS musiał przejść badania w szpitalu.

„Prezes Jarosław Kaczyński przechodzi badania, które uniemożliwiają mu przyjazd na zapowiedziane spotkanie” – napisała na Twitterze rzeczniczka partii.

Kolejne spekulacje wzbudził pobyt prezesa PiS na oddziale ortopedii, ale w sali VIP Kliniki Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego.

Głos na temat choroby szefa PiS zabrała w końcu rzecznik partii, Beata Mazurek.

„Przyczyną pobytu Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu jest wyłącznie choroba kolana. O tym, jak długo tam będzie, decydują lekarze” – napisała na Twitterze.

Źródło: Twitter/ dorzeczy.pl/ wolnosc24.pl

3 KOMENTARZE

  1. „Przyczyną pobytu Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu jest wyłącznie choroba kolana”

    Kłamie. To co w takim razie robił w sali VIP Kliniki Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here