Zdrada Trumpa! Prezydent USA podpisał ustawę 447

Prezydent Donald J. Trump Dostawca: PAP/EPA.

Trump nas zdradził! Prezydent USA według korespondenta RMF FM Pawła Żuchowskiego podpisał właśnie ustawę Just Act 447 ws. restytucji mienia ofiar Holocaustu. 

Przypomnijmy, co o tej antypolskiej ustawie mówił redaktor Stanisław Michalkiewicz.

-„Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 mld dolarów. Taka suma pojawiła się w liście żydowskiej organizacji Restytucji Mienia z Nowego Jorku w liście do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie”

Czytaj też: Michalkiewicz ostro o ustawie 447! „To jest dla Polski katastrofa. Po prostu okupacja” [VIDEO]

Dokument ten przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu, a także – co najważniejsze – udzielenia im pomocy poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych.

Kongres przyjął ustawę pod koniec kwietnia. Zobowiązuje Departament Stanu do przygotowania w ciągu 18 miesięcy raportu na temat tego, jak poszczególne kraje wywiązują się z obowiązku restytucji mienia oraz dalszego jego aktualizowania.

W myśl nowych przepisów Departament Stanu jest zobowiązany do przygotowania raportu informującego, które kraje ociągają się z restytucją mienia.

Przeczytaj też: Sprawa Katyńskiego Pomnika to prowokacja. Ma odwrócić uwagę od uchwały 447 [VIDEO]

Nczas.com/ Rmf24

12 KOMENTARZE

  1. Brawo Trump! Wspanialy prezydent wg. pewnych portali. Czas placenii goji nastal. Donald ma juz swoja armie w judeopolonii wiec z respektowaniem postranowien ustawy nie bedzie problemu.

  2. A nie wystarczy standardowo odpowiadać żydowskim szubrawcom, że po odszkodowania maja się zgaszać do rządu USA! Jako podstawę przywoływać umowę indemizacyjną z 16 lipca 1960 r.

    • Nie po to nas straszą Putinem i instalują tu bataliony, żebyśmy im głowe zawracali głupotami, oni też jeść muszą a ich żony i dzieci głodne też nie będą chodzić

  3. Zdradził ?! A czy Trump jest prezydentem RP ? Zdradzili nas „nasi” „przywódcy”, nie robiąc w tej sprawie nic od lat. Wygląda na to, że znów nie my, tylko historia ich osądzi.

  4. Nie ma tragedii. Jest rozwiązanie. Zbiorowa konwersja naszego nieszczęśliwego narodu na judaizm i po temacie. Może dałoby się ustawowo takąż konwersję przeprowadzić. W demokracji niema rzeczy niemożliwych. A obrzezanie NFZ jakoś by tam zrefundował w ramach programu nożyk+.

  5. A wy coście myśleli, wolnościowcy? Że nie podpisze? Polska i Polonia go poparły, ale bliższa koszula ciału. Biada temu, kto w USA zadrzez nimi. Wielu to już poczuło na własnej skórze. Teraz najwyższy czas myśleć, co robić. Na grobie SP. W. Bartoszewskiego, sygnatariusza deklaracji teresińskiej ws. restytucji stale świeże kwiaty i znicze.

  6. „w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych”
    Majątków bezdziedzicznych nie można odzyskać. Można je tylko przejąć. Jak można odzyskać coś, co nie należy już do nikogo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here