Chcesz pracować dla Polski? Zgłoś się do Ryszarda Petru. Śmiechu warte

Ryszard Petru
Ryszard Petru/foto: paczaizm.pl

Ten człowiek nigdy się nie poddaje, nigdy nie brakuje mu energii i pomysłów, by podjąć kolejną inicjatywę. Wszystko dla Polski, wszystko przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nasz kraj może uratować tylko on – Ryszard Petru, który zaprasza do współpracy.

Kilka dni temu Petru rozstał się ze swoim politycznym dzieckiem Nowoczesną. Partia, która miała rządzić krajem, balansuje na granicy progu wyborczego, a z tonącego okrętu uciekają kolejni członkowie.

Najwidoczniej były lider ma zbyt wiele energii i pomysłów, by siedzieć z założonymi rękami. Wydaje się również nie pamiętać o poprzedniej inicjatywie pt. Plan Petru, który po hucznych zapowiedziach zniknął w odmętach sceny politycznej.

Jak zauważyli czujni internauci, przypięty przez Petru post jest drugą opublikowana wersją. Powód? Bez niespodzianek. W pierwszej pojawiła się literówka.

Znając pomysłowość Ryszarda oraz jego przywiązanie do własnego nazwiska można przewidywać, że w najbliższym czasie może narodzić się coś zaskakującego.

7 KOMENTARZE

      • Chociaż czemu nie?Będziemy mieli „święto 6 króli”i będzie można poddać się aborcji w 12 miesiącu ciąży! Same przywileje nam zaoferuje ten „któś”!!!!!

  1. …hahahaaaaa….posikalam sie ze smiechuuuu…niech no ktus rzuci pampersem, bo dalej moczu nie trzymam…hahahaaaaa….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here