Ostra kłótnia na Twitterze! Ziemkiewicz, Wildstein i Nizinkiewicz w akcji. „Panu ch… do tego, widać zazdrości”

Fot. twitter Rafała Ziemkiewicza
Fot. twitter Rafała Ziemkiewicza

Do ostrej wymiany zdań na Twitterze doszło między publicystami. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, w jakim kierunku zmierza nasza debata publiczna. Wszystko zaczęło się od sytuacji w TVP Info.

W „Woronicza 17” prowadzący Michał Rachoń przypomniał sytuację z mieszkaniem wynajmowanym przez Stanisława Gawłowskiego. W lokalu miała działać agencja towarzyska.

Wobec tego ze studia wyszli politycy części opozycji, czyli Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Nowoczesnej. Dawid Wildstein z TVP zażartował, że wyszli oni, bo po usłyszeniu o agencji towarzyskiej ich „przyszpiliło”.

Na to odezwał się Jacek Nizinkiewicz, dziennikarz „Rzeczpospolitej”, który nawiązał do Rafała Ziemkiewicza:

Po czym odezwał się sam wywołany do tablicy:

Źródło: twitter

5 KOMENTARZE

  1. Prawda jest taka że tym wszystkim oburzonym ch… do tego co ktoś robi ze swoim mieszkaniem skoro nie łamie prawa. Prostytucja nie jest nielegalna w Polsce. Nie znam gościa ale nie podoba mi się że mu próbują coś dowalić bo pewnie nie mają dowodów na korupcję. Słabe to no ale w TVP idzie przekaz ze PiS wsadza wreszcie PO do pierdla. A że potem sądy ich puszczają bo nic na nic nie mają to jest kolejny przekaz o tym że sędziów trzeba wypier… bo przez nich dobra zmiana się nie udaje.

  2. To są konsekwencje braku wolności i rządów prawa. W wolnym kraju nikogo nie powinno obchodzić kto z kim i dlaczego. A PO-wcy sami sobie winni. A zaczynali w Unii Wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here