To nie mieści się w głowie! Muzułmanie w Belgii skatowali mężczyznę, bo pił alkohol w restauracji [VIDEO]

Muzułmanie skatowali mężczyznę, bo pił alkohol w restauracji/ Twitter
Muzułmanie skatowali mężczyznę, bo pił alkohol w restauracji. / foto: Twitter

To nie mieści się w głowie! Czy Belgia to jeszcze stabilne państwo? Starszy mężczyzna wraz ze swoim synem zostali brutalnie pobici. Muzułmanie krzesłami i pięściami atakowali ich za to, że popijali alkohol w lokalu serwującym kebaby, na co właściciel restauracji nie wyraził zgody.

Jak podają belgijskie media do wydarzenia doszło w Antwerpii. Mężczyznę i jego syna brutalnie zaatakował właściciel lokalu, gdy zauważył, że ci piją alkohol, którego nie wolno pić w jego lokalu.

Wkrótce doszło do linczu i do agresywnego właściciela dołączyli zgromadzeni w restauracji muzułmanie.

Czytaj też: USA otwierają swą ambasadę w Jerozolimie. Palestyńczycy: w protestach w Strefie Gazy zginęło 7 osób

Widzimy na nagraniu , jak dwójka mężczyzn próbuje uciec. Starszego mężczyznę powalono na ziemię, kopano, a nawet katowano krzesłami.

Widząc tą agresję muzułmanów część przechodniów próbowała pomóc napadniętym mężczyznom.

Jaki był efekt? Muzułmanie jeszcze bardziej się zdenerwowali i zaatakowali osoby chcące pomóc. W ruch poszły pięści i krzesła.

Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala, policja przekazała, że jeden z nich ma złamania, a konsekwencje bójki „można nazwać poważnymi”.

Policja już zajmuje się tą sprawą.

Przeczytaj też: Verhofstadt może obrażać Polaków. Sąd oddalił skargę. „Wypowiadał się w ramach obowiązków służbowych”

Źródło: twitter.com:OnlineMagazin/dorzeczy.pl/wolnosc24.pl

13 KOMENTARZE

  1. najstraszniejsze jest to ze Policja ma nakaz nie bronienia mieszkańcow przed muzułmanami. Oni maja tam status „Świętych Krów”. Jak Polacy zaczną spowrotem głosować na agentow EU typu PO czy Nowoczesna u nas będzie to samo. A jak na pis to tylko goście z pochodzeniem Żydowskim będą miec ten status.

    • Nie jak menel, tylko jak Jacek Kuroń popijający w miejscu pracy (np. Sejmie) ze słynnego termosu! A może i jak menel, jak sobie przypominam wygląd i zachowanie Kuronia… :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  2. Nie ma kogo żałować,za głupotę się słono płaci.Jak ktoś wpuszcza świnię do domu ,to powinien się liczyć ze smrodem,który przyniesie.Gdyby durni Belgowie nie wpuścili tyle tego arabskiego syfu ,to inaczej wyglądałyby dziś ich miasta…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here