Gliński ma dość. Będą zmiany w Polskiej Fundacji Narodowej

Piotr Gliński. Foto: PAP/Radek Pietruszka
Piotr Gliński. Foto: PAP/Radek Pietruszka

Przewidujemy zmiany w funkcjonowaniu Polskiej Fundacji Narodowej – zapowiedział we wtorek w radiu RMF FM wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.

Gliński pytany przez dziennikarza, czy Polska Fundacja Narodowa działa tak, jak „sobie wymarzył” odpowiedział: „jak na trudne warunki polityczne i wszelkie inne, o których pan do końca nie może wiedzieć, kiedyś się pan dowie z moich dzienników (…), to działa nie najgorzej”.

„Przewidujemy pewne racjonalne zmiany w funkcjonowaniu tej Fundacji” – zapowiedział.

Dopytywany, jakiego rodzaju zmiany są planowane w PFN wicepremier podkreślił, że nie będzie się wypowiadał na ten temat. Dodał natomiast, że będą to zmiany „takie, które poprawią jeszcze dobre funkcjonowanie tej Fundacji, będzie jeszcze lepsze funkcjonowanie”. Tłumaczył, że „pewne rzeczy można dopiero powiedzieć po fakcie, po tym, jak już zostaną dokonane i to jest wtedy bardziej poważna informacja”.

Misją Polskiej Fundacji Narodowej jest budowa pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicą. Fundacja powstała z inicjatywy 17 prezesów spółek Skarbu Państwa.(PAP)

5 KOMENTARZE

  1. …tak!…dowiemy sie jak zgrabnie podkulac ogony pod d**e?…jak stac na bacznosc, kiedy pejsiaty do nas mowi i rozkazuje!…Rzygac sie chce!!!…

  2. Czy ci prezesi odpowiedzą swym mieniem i wolnością za niegospodarność jakiej się dopuszczają, topiąc pieniądze w tym bagnie moralnym i nędzy intelektualnej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here