Świadek koronny „Masa” się doigrał. Został zatrzymany przez policję. Postawiono mu poważne zarzuty

Jarosław Sokołowski ps. "Masa". Foto: yt.com

Świadek korony Jarosław S. znany jako „Masa” się dograł. Został zatrzymany przez policję w związku z nowym śledztwem. Według informacji posiadanych przez portal TVP Info, zostaną mu postawione „poważne zarzuty”. Ma chodzić o wyłudzania kredytów i pożyczek oraz korupcji np. w związku z obietnicą załatwienia pracy w policji.

Jak podaje TVP Info w środę 16 maja policjanci z łódzkiego Biura Spraw Wewnętrznych Policji zatrzymali Jarosława S., znanego jako świadek koronny „Masa”.

Były gangster gangu pruszkowskiego stał się przedmiotem zainteresowania śledztwa Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Czytaj też: Najnowszy SONDAŻ: PiS na czele, ale sam rządzić nie będzie. Wysoka pozycja SLD, Nowoczesna leci na łeb na szyję

Śledztwo prowadzone w tej komórce dotyczy m.in. korupcji oraz wyłudzania kredytów i pożyczek.

Jarosław S. nie jest jedyną osobą zatrzymaną w związku ze wspomnianym śledztwem. Grupa osób namierzonych przez policję miała wyłudzić kredyty na łączną sumę ponad 668 tys. złotych.

Straty z powodu tej przestępczej działalności miało ponieść łącznie osiem banków zlokalizowanych w województwach łódzkim i mazowieckim. Szef portalu TVP Info Samuel Pereira dodał na Twitterze, że chodzi konkretnie o kredyty bankowe.

Zarzuty, które mają zostać przedstawione Jarosławowi S., według informacji dziennikarzy nie mają związku z przestępstwami, w sprawie których Jarosław S. otrzymał status świadka koronnego.

Przeczytaj też: Populistyczne zagranie rządu po tragedii w Zofiówce. Czy któryś premier odważy się powstrzymać to szaleństwo?

Źródło: TVP Info/NCzas

2 KOMENTARZE

  1. Pan Perejra to żyd więc jego wiarygodność spada do zera… jak każdego żyda zresztą, który zawsze kręci i kłamie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here