Burza w Bundestagu. Posłanka AfD: „Krajem tym rządzą idioci”

Angela Merkel i imigranci/foto: PAP

Kto płaci w Niemczech pensje? Może pańscy wspaniali imigranci? Chyba nie myśli pan tego poważnie? – pytała przewodnicząca grupy parlamentarnej AfD Alice Weidel. Jej wystąpienie zostało okrzyknięte rasistowskim, a posłankę ukarano. Niemcy nie są w stanie przyjąć do wiadomości tego, co dzieje się w ich kraju.

Nieokiełznana imigracja zagraża wzrostowi gospodarczemu i dobrobytowi społeczeństwa – mówiła Weidel. Na pewno nie zapewnią tego dobrobytu burki, chuściane dziewczyny, żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy i inni ladaco – dodała.

Posłanka Alternatywy dla Niemiec oskarżyła rząd Angeli Merkel o nieodpowiedzialną i niezwykle szkodliwą dla reszty obywateli politykę imigracyjną, której koszty ponosi naród Niemiecki.

ZOBACZ: Niemcy będą tyrać do siedemdziesiątki? Ktoś musi utrzymywać imigrantów

Jeżeli ktoś żyje w kraju, w którym jest karany za wędkowanie bez karty wędkarskiej, ale nie za nielegalnie przekroczenie granicy bez ważnego paszportu, ma pełne prawo powiedzieć, że krajem tym rządzą idioci – stwierdziła.

Jej wystąpienie wywołało prawdziwą burzę. Niemieckich posłów oburzyło stwierdzenie oczywistych faktów i wygarnięta prosto w twarz prawda o niemieckiej polityce migracyjnej prowadzonej przez rząd kanclerz Merkel.

Użyła pani między innymi sformułowania „chuściane dziewczyny i inni ladaco”, dyskryminując tym samym wszystkie kobiety noszące chusty. Przywołuję panią do porządku – zareagował przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schaeuble z CDU.

Niemieckie media odnotowały, że przysłuchująca się wystąpieniu Angela Merkel zachowała pełen spokój i bez żadnych widocznych emocji doczekała zakończenia przemowy Weidel.

Alternatywa dla Niemiec znajduje się w Niemczech na cenzurowanym. Największe media, zarówno te publiczne, jak i prywatne ustawicznie blokują przekazy o osiągnięciach oraz postulatach partii, która jako jedyna piętnuje poczynania imigrantów.

SPRAWDŹ: Wegańscy aktywiści w natarciu. Zdewastowali sklep mięsny

Źródło: DW.com/dorzeczy.pl/nczas.com

7 KOMENTARZE

  1. Nazwanie idiota kogoś, komu po raz czwarty udało zostać sie przywódcą najsilniejszego państwa w Europie, to jednak nie świadczy dobrze o autorce takich słów.

  2. Przecież to było wiadomo już dawno. Merkel niszczy Niemcy z własnej głupoty. Lepiej by było gdyby nie doszƚo do zjednoczenia Niemiec.

    • merkel nie niszczy niemiec, tylko je przeobraza wedlug komunistycznego programu, a do dyspozycji ma wielu kolesiow na najwyzszych stolkach w brukseli i wielu politykow o pogladach rasowych bolszewikow w roznych krajach zachodnich. Ona wypelnia nastepny punkt na liscie spinelliego do stworzenia jednego czerwonego narodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here