Czy jesteś dumny z bycia Polakiem? Odpowiadają czytelnicy „GW” [INFOGRAFIKA]

Adam Michnik. Foto: PAP/ Andrzej Rybczyński
Adam Michnik. Foto: PAP/ Andrzej Rybczyński

Z czego dumni są czytelnicy „Wyborczej” – taki brzmi tytuł sondy, jaką otrzymali czytelnicy gazety prowadzonej przez Adama Michnika. Przekaz generowany przez antypolskie medium znajduje bardzo wyraźne odbicie w wynikach sondażu. Poniżej infografika z „GW”.

Prowadzona przez lata pedagogika wstydu, zohydzania własnej ojczyzny i stawiania za jedyny wzór „postępowego” Zachodu znajdują wymierne odzwierciedlenie w poglądach prezentowanych przez czytelników upadającej „Gazety Wyborczej”.

Ankietowanym zadano dwa pytania: Jak często odczuwasz dumę z tego powodu, że jesteś Polakiem? oraz Jak często odczuwasz wstyd z powodu tego, że jesteś Polakiem?. Wprawdzie wynik można odgadnąć właściwie w ciemno, to jednak warto zapoznać się z dokładnym rozkładem czytelniczych poglądów.

PRZECZYTAJ: Śmieszna kampania wyborcza w Warszawie. Trzaskowski czyta hejty o sobie, a Jaki bezsensownie atakuje PO [VIDEO]

Wyniki sondy „GW”/foto: Twitter

Wyniki nie pozostawiają żadnych złudzeń. Rzecz by można, jaka gazeta, tacy czytelnicy. Problem w tym, że niestety dla wielu osób „michnikowszczyzna” wciąż stanowi wyznacznik dziennikarskiej jakości i jedyny sposób patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Pozostaje tylko pytanie, czemu nie chcą wyjechać?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: To już choroba! Znów udowodnili, że są polakożeracami! „Gazeta Wyborcza” opowiada się za przeniesieniem pomnika katyńskiego

Źródło: Twitter/GW/wolnosc24.pl

9 KOMENTARZE

  1. Właśnie….czemu nie chcą wyjechać ?!!!!! Tak dobrze na tym zachodzie……A którz by im dał tyle zarobić za swoją tandetę !!!!!! Zachód wie…..kto jest ile wart….

  2. Parafrazując tutejszą klasyczkę: chcącemu nie dzieje się krzywda. Zawsze można wyjechać z zawstydzającej Polski i stać się obywatelem postępowego kraju, w którym nie trzeba się martwić o własne dzieci, bo o nie troszczą się urzędnicy, a doskonale rozwinięty system państwowej zdrowotnej zapobieże niedołęstwu, na czas eutanując.
    Kredki można zabrać ze sobą lub kupić na miejscu.

    • Pojedź na zachód to zobaczysz Polską menelnie, taka prawda, mieszkam w Holandii, jestem dumnym Polakiem ale jak patrze na to kurestwo z Polszy ,że tak to określę ,żeby nie określać ich prawdziwej narodowości to się chce ich posłać do Oświęcimia…

  3. Wyborcy JKM wyjeżdżają chociaż kochają Polskę – przez co Korwin traci elektorat, a czytelnicy „gówna wybiórczego” plują na Polskę, a nie chcą wyjechać – „w dupie byli gówno widzieli”, a pierdolą farmazony.

  4. Typowa murzyńskość jak mawiał klasyk, ale z drugiej strony ilu ostatecznie jeszcze zostało tych michnikoidów? Wybiórczą kupują głównie różne pierdainstytucje, linie lotnicze, czy kolej jako czytadło podróżne??? Obecnie większym problemem zaczynąją powoli być pelikany niż lemingi:):):):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here