Wideo. Tylko u nas. Hardkorowy Koksu o swojej książce

Robert Burneika czyli Hardkorowy Koksu fot Jan Bodakowski

Podczas Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym o swojej najnowszej (200 stronicowej książce) „Nie ma lipy!” opowiedział portalowi Wolność 24 Robert Burneika czyli Hardkorowy Koksu. 

Robert Burneika, znany szerzej w świecie Internetu jako Hardkorowy Koksu jest człowiekiem, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Kulturysta, strongman, przedsiębiorca, zawodnik MMA, zwycięzca wielu prestiżowych zawodów i właściciel ogromnych, ponad 60-centymetrowych bicepsów. Znany i lubiany ze względu na styl swoich barwnych wypowiedzi, stał się motywacją i inspiracją dla wielu młodych ludzi. Kim jednak naprawdę jest ten ogromny facet o gołębim sercu?

„Nie ma lipy!” „to w ciekawy sposób opisana droga człowieka, pochodzącego z małej litewskiej wioski, której nie sposób znaleźć nawet w Wikipedii. Podążając za marzeniami, trafił on na najważniejsze areny świata, gdzie konkurował z największymi zawodnikami stąpającymi po ziemi. Ta biografia jest dowodem konsekwencji, uporu i determinacji w drodze na szczyt. Udowadnia, że jeżeli czegoś naprawdę chcemy, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

W książce czytelnicy znajdą „wielu inspirujących historii, daleko idących wniosków na temat otaczającego nas świata oraz motywujących słów. Nie zabraknie również stejków, kanapeczek, rzucania mięsem i historii miłosnej, wszystkiego dowiecie się już z lektury”

Współautorem książki jest Adrian Kowarzyk psycholog, wydawca i redaktor naczelny czasopisma “Mamy Ochotę”. Amator wszelakich sportów, szczególnie ćwiczeń siłowych. W wolnych chwilach słucha winyli i planuje podbój kosmosu.

Hardkorowy Koksu o swojej książce

Jan Bodakowski

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Witoldem Gadowskim
TYLKO U NAS!] Witold Gadowski o sytuacji na Bliskim Wschodzie [VIDEO]