Szokujące wyniki śledztwa holenderskiej gazety. Imigranci zastraszają i wykorzystują seksualnie tysiące dziewcząt

wykorzystywanie-seksualne_media-spolecznosciowe_Holandia_zastraszanie_prostytuowanie

Holenderska gazeta “Algemeen Dagblad” opublikowała wyniki swego śledztwa w sprawie tzw „kochasiów” i alfonsów – młodych mężczyzn imigrantów. Okazuje się, że wykorzystują oni i zastraszają rocznie tysiące młodych Holenderek.

Gazeta prowadziła swe dochodzenie rozmawiając z pracownikami socjalnymi, policją i ekspertami w sprawie przestępstw na tle seksualnym. Okazuje się młodzi mężczyźni – zwłaszcza imigranci z Turcji, Maroka, Antyli i Rumunii masowo wykorzystują seksualnie nieletnie i szantażując prostytuują je.

Psycholog Floor Sas mówi, iż do tego celu wykorzystywane są media społecznościowe. Młodzi imigranci nagrywają swe stosunki z Holenderkami a potem szantażują opublikowaniem ich, jeśli nie będą pracować dla nich jako prostytutki.

Zobacz też: Działali na gigantyczną skalę. Rozbito gang fałszerzy dokumentów i przemytników ludzi. Produkowali tysiące paszportów na całą Europę

– Mówimy o co najmniej 1400 przypadkach każdego roku – mówi Marijke van Overveld z holenderskiej policji. – Cały proces od uwiedzenia, do wykorzystania dziewczyny trwał niegdyś miesiące. Teraz z powodu mediów społecznościowych skrócił się do tygodni.

W Holandii niewiele się jeszcze o tym mówi, ale wiadomo, że większość sutenerów i „alfonsów” to imigranci. Holenderskie media zaczęły się interesować sprawą, po tym jak w Wielkiej Brytanii wyszło na jaw funkcjonowanie na ogromna skalę imigranckich gangów zmuszających do prostytucji nastolatki, a nawet dziewczynki.

Zobacz też: Przerażające statystyki. W Finlandii za 93% przestępstw seksualnych odpowiadają imigranci

6 KOMENTARZE

 1. Ciekawe – żeby móc szantażować, najpierw musieli uwieść owe nieletnie. Zatem najpierw zgoda, a szantaż zaczął się później. Czy to efekty edukacji seksualnej w Holandii?

  • Szerzej – efekty rewolucji seksualnej, zapoczątkowanej w latach 60 XXw. Wprowadzanie edukacji seksualnej to tylko jeden z oręży stosowanych do deprawowania społeczeństwa.

   • Brak Ci logiki. Rewolucja seksualna zakłada, że zaliczanie kolejnych partnerów to powód do dumy a nie do wstydu.
    Poszantażować nagraniami to by sobie co najwyżej mogli podstępnie uwiedzione pobożne tradycjonalistki.

 2. Najgorsze w tym wszystkim, jest to, że większość dziewczyn, zbyt łatwo daje d…..nieważne komu. Byle był chętny. Kiedyś w jednym z wywiadów pomiędzy panią z Agencji, wcale nie towarzyskiej przeczytałem taki dialog. Pani: „Ilu partnerów seksualnych miałaś do tej pory? Dziewczyna (20 l) około 20 tu. A kiedy zaczynałaś ? W wieku 15 lat. Niektórzy uważają, że miałam ich zbyt wiele. Pani: odpuść sobie, to wcale nie tak wielu” No cóż tylko pięciu na każdy rok. Rzeczywiście niewielu, zważywszy, że dziewczyny z Agencji obsługują tylu panów dziennie. I czego się tu czepiać. Normalka. Plan Sorosa, rozwija się pełną parą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here