Max Kolonko alarmuje! Rzekomy „deal” konsula z Fulopem to bagnet w plecy Polonii

Fot. twitter Maxa Kolonko
Fot. twitter Maxa Kolonko

Nie ma żadnego formalnego porozumienia w sprawie losów Pomnika Katyńskiego w New Jersey. Rada Miasta zagłosuje we środę o 18.00 nad dwoma rezolucjami – za pozostawieniem pomnika w obecnym miejscu lub za jego usunięciem. Rzekomy „deal” konsula z Fulopem to bagnet w plecy Polonii – alarmuje Max Kolonko.

Działający ze Stanów Zjednoczonych polski showmen Max Kolonko alarmuje, że cała „umowa” pomiędzy polskim konsulem a burmistrzem New Jersey to blaga! Wcale nie ma żadnej umowy, a los pomnika rozstrzygnie się we środę podczas głosowania lokalnej rady miejskiej. Jeśli radni zagłosują za pozostawieniem pomnika to sprawa się zamknie. Natomiast jeśli jednak zdecydują się go usunąć, to sprawa jego dalszych losów będzie całkowicie otwarta. Burmistrz Fulop, przy pomocy polskich władz postawił więc tylko zasłonę dymna dla swoich działań. Udało mu się doprowadzić do demobilizacji Polonii a i tak będzie chciał całkowicie zlikwidować pomnik.

Cała wypowiedź Maxa Kolonki:Czytaj także: Polonia ma dość PiSu! Rządzący dbają bardziej o interesy Żydów i Ukraińców niż Polaków. Mocny list do prezydenta Dudy

2 KOMENTARZE

  1. A tak wogole po co stawiają takie pomniki? A jak mniejszosc ukraiska bedzie chciala pomnik Bandery w przemyslu albo ruscy prostestują przeciwko usuwaniu pomnikow armii czerwonej. Kaxdy kij ma dwa konce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here