Niemcy w szoku. Bo kardynał powiedział im prawdę: Homofobia to bzdura i narzędzie totalitaryzmu

Kardynał Gerhard Ludwig Müller. Fot. wikipedia
Kardynał Gerhard Ludwig Müller. Fot. wikipedia

Homofobia nie istnieje. Jest to oczywisty wymysł i instrument totalitarnej kontroli nad myślami innych. Homoaktywistom brakuje naukowych dowodów, więc wymyślili ideologię, która chce rządzić za pomocą wykreowanej przez siebie rzeczywistości. Według marksistowskiego wzorca, to nie rzeczywistość kształtuje myślenie, lecz myślenie rzeczywistość – stwierdził w wywiadzie dla włoskiej gazety kardynał Gerhard Ludwig Müller niemiecki duchowny, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

– Każdy, kto odrzuca sztucznie wykreowaną rzeczywistość przez propagatorów zboczeń jest automatycznie uznany za „homofoba” czyli człowieka chorego. Z „pomocą” chorym przychodzi wtedy państwo i sądy. To są metody stosowane przez reżimy totalitarne, zarówno te spod znaku narodowego socjalizmu jak i komunizmu – dodał kard. Müller. – Duchowni, którzy angażują się w katolickie inicjatywy przeciwko homofobii, nie mają odwagi głosić prawdy i dają się zastraszyć, bo nie rozumieją, że homofobia jest oszustwem, które służy do zastraszania ludzi – zaznaczył.

Czytaj także: Skandal! 9 milionów dla antypolskiego POLIN. A wiceminister kultury Jarosław Sellin jest zachwycony działalnością antypolskiego centrum

– Ale my – chrześcijanie – nie powinniśmy żyć w strachu przed zagrożeniami tego świata. W pierwszym wieku wyznawcy Chrystusa byli wtrącani do więzień i rzucani na pożarcie lwom. Dzisiaj rozrywa się nas za pomocą psychomanipulacji, jednocześnie wykorzystując nasz brak wiedzy. Jednakże, od księdza – o biskupie nie wspominając – powinno wymagać się dostrzeżenia istoty tych ideologii. Jesteśmy tymi, którzy starają się z pomocą Bożej łaski kochać wszystkich ludzi, również tych, którzy doświadczają pociągu do osób tej samej płci, ale musi być jasne, że miłość nie oznacza posłuszeństwa propagandzie ideologii gender
– dodał kardynał.

Dla osób homoseksualnych, a także tych, którzy nie żyją w prawdziwych związkach małżeńskich, kardynał ma prostą radę: walczyć z grzechem przez życie w czystości.

Czytaj też:Rabują nas z okazji rocznicy niepodległości? Prezent czy inflacyjna sztuczka

7 KOMENTARZE

  1. Wolnosciowa prasa powinna sie trzymac z dala od ekstremistow czy to postepowych czy tez katalickich. Swiat potrzebuje wolnosci a nie doktrynerow narzucajcych nam jak zyc i co myslec.

    • przeciez wlasnie ten kardynal wypowiada sie ZA wolnoscia wypowiedzi, co obejmuje takze krytyczne spojzenie na chorobe psychiczna zwana gejostwem i faszystowska ideologie gender i przeciwko tym falszywym doktrynom marksistowskim! nie widze w jego wypowiedzi ZADNYCH przejawow narzucania czegokolwiek!

  2. Kto chociaż trochę zna Niemcy wie, że nie chodzi czy naprawdę Niemcy wierzą czy nie wierzą w homofobię czy uważają, że zboczenia to choroba czy też nie. Najważniejsze by żadne wątpliwości nie pojawiły się w przestrzeni publicznej. Dokładnie jak u nas za komuny: socjalizm jest lepszy od kapitalizmu i … już! W tym sensie publiczne powiedzenie, że homofobia to bzdura i brednia jest szokiem w ZNIEWOLONYCH Niemczech. Tam już od dłuższego czasu żadnej wolności słowa nie ma. Tylko w UK jest większy zamordyzm. Szwecję sobie odpuszczamy, to sprawa dla psychiatry.

  3. Homofobia to głupi i kłamliwy termin. Formalnie znaczy <>. W praktyce posTępaki narzucili znaczenie << Nienawiść do homoseksualistów.
    No cóż można sie pocieszyć, że termin ANTYSEMITYZM jest jeszcze głupszy i bardziej zakłamany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here