Trzaskowski chce grzać ławę. Internauci komentują nowy pomysł kandydata [GALERIA]

Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski/foto: Twitter

Co tydzień będę na Was czekał na ławce w różnych miejscach Warszawy. Na moim FB i TT dowiecie się o miejscu i godzinie kolejnego spotkania. Możemy mówić sobie na Ty – będzie się łatwiej rozmawiało 🙂 Do zobaczenia! – ogłosił na swoim Twitterze Rafał Trzaskowski. Najnowszy pomysł kandydata na prezydenta stolicy rozbawił internautów.

Walka o fotel prezydenta Warszawy trwa w najlepsze. Mimo apeli ze strony szefa Państwowej Komisji Wyborczej o wstrzymanie się z rozdawnictwem kiełbasy, spotkaniami i kolejnymi obietnicami, Patryk Jaki oraz Rafał Trzaskowski nie spuszczają z tonu.

Kandydat PO, który jeszcze do niedawna czuł się mieszkańcem Krakowa, o czym nie dają mu zapomnieć internauci, przedstawił nowy pomysł. Trzaskowski chce wyjść do Warszawiaków, rozmawiać z nimi o problemach miasta. Ogłosił, że będzie czekał w wybranych miejscach stolicy.

Internauci błyskawicznie skojarzyli ławkowe konsultacje kandydata z najsławniejszą w Polsce ławeczką przed sklepem w Wilkowyjach z serialu „Ranczo”. Twitter i Facebook zaczęły zapełniać się zabawnymi przeróbkami.

Źródło: Twitter

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here